The – англійська група, утворена в 1979 році музикантом Меттом Джонсоном (Matt Johnson), який є єдиним постійним учасником групи за більш ніж 20-річну історію. Метт Джонсон дуже плідний автор, але нечасто радує меломанів релізами. Деякі альбоми із офіційній дискографії The взагалі ніколи не виходили, але потроху видаються автором зараз у вигляді подкастів “Radio Cineola” на його сайті (коштують 3 фунта і доступні всім бажаючим). У проекті The за весь час брало участь чимало музикантів і її підпільне вплив на сучасну музику безвідносно.

Перший альбом The – The Pornography of Despair (1982) був записаний, але реліз так і не відбувся. Альбом поширювався серед друзів на касетах, а згодом частину пісень з нього виходила на бі-сайдах синглів. До цього Метт записав сольник Burning Blue Soul (1981) – дуже нервовий вінегрет з електроніки та живих інструментів, пронизаний пост-панківським настроєм.

У підсумку перший виданий альбом The групи це Soul Mining датується 1983 роком. Альбом настільки мені сподобався, що я не втомлююся його слухати ось вже другий тиждень і вирішив поділитися з вами.

Soul Mining являє собою суміш синті-попу, авангарду і елементів того, що ми зараз називаємо брит-попом. Є досить жорсткі за настроєм пісні. Починається вона з i’ve Been Waitin’ for Tomorrow (All of My Life), побудованої на неменяющемся експресивному бите і захлинається хвилями синтезаторів. Єдина спокійна пісня This Is The Day з несподіваним акордеоном. Ще є звучить життєствердно Uncertain Smile з потужними фортепіанними пасажами. Завершує альбом дев’ятихвилинна Giant з екзистенційним посилом “How can anyone know me when I don’t even know myself?” (“Як хтось інший може знати мене, навіть якщо я сам себе не знаю?”).

The – Soul Mining (1983)


01 i’ve Been Waitin’ for Tomorrow (All of My Life)
02 This Is the Day
03 The Sinking Feeling
04 Uncertain Smile
05 The Twilight Hour
06 Soul Mining
07 Giant

The – This Is The Day
https://cawa.ru/wp-content/uploads/2012/02/02-This-Is-the-Day.mp3

Скачати The – Soul Mining (1983), 76 Мб, mp3:
https://yadi.sk/d/9V1HiVphdjoCC

This is the day your life will surely change.

Офіційний сайт The The:
http://www.thethe.com
Тексти пісень альбому Soul Mining:
http://www.ingsoc.com/thethe/albums/soul/list.html

Поставте оцінку
(Visited 96 times, 1 visits today)Огляди музики, Сінті-поп

/
4 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів