Любовний настрій (2000) (In The Mood For Love, Fa yeung nin wa) – 7й за рахунком фільм Вонга Кар Вая, отримав самі захоплені оцінки критиків. Фільм дуже красивий і витончений: красиві актори і їх костюми, гарна кольорова палітра, красива сама картинка – зупиніть фільм в будь-який момент і отримаєте повноцінний кадр. Ось тут зрозуміло, чому голлівудські актори поступаються китайським: Тоні Люну досить затягнутися цигаркою і випустити дим, щоб тут же була вибудувана ціла мізансцена, а Меггі Чунг досить і одного погляду (що не вдається ні Джуду Лоу, ні Нори Джонс в Мої чорничні ночі). Музика до фільму складена з творів Shigeru Umebayashi, Michael Galasso і Nat King Cole.

Про пригоди героя Тоні Люна містера Чоу також розповідає один з фільмів Кар Вая, наступних за “Любовним настроєм” – “2046”. А в “Любовний настрій” 2046 – номер кімнати в готелі, де містер Чоу пише свій роман про бойових мистецтвах, кожен вечір сподіваючись на телефонний дзвінок або стук у двері від тієї одного. Кар Ваю відмінно вдалося передати передчуття любові, приховувані почуття і нереалізовані бажання.Фільм “In The Mood For Love” вважається 2й частиною трилогії Кар Вая, який стоїть між “Days Of Being Wild” і “2046”. В Днях Божевілля (інша назва фільму “Дикі Дні”) лише останній епізод представляє Тоні Люна, де він у своїх підвальних апартаментах причісується і викурює сигарету. Він зовсім не вписується в загальну канву фільму, але є відправною точкою для наступної історії.

Любовний настрій – один з найбільш обласканих критикою фільмів від гуру гонгконгского кіно. Що і говорити, фільм справді чудовий і не схожий ні на який інший. Він тягуч немов мед і неквапливий як пітон.

Окремим рядком в саундтреку до фільму варто відзначити пісні Nat King Cole іспанською – “Aquellos Ojos Verdes” (Ті Зелені Очі) і “Quizas, Quizas, Quizas” (Коли-небудь, Може Бути).

In The Mood For Love Soundtrack, POP


1. Mo-wan’s Dialogue
2. Yumeji’s Theme – Shigeru Umebayashi
3. Zhuang Tai Bao Xi – Michael Galasso
4. Qing Tan
5. Si Lang Tan Mu
6. Sang Yuan Ji Zi
7. Aquellos Ojos Verdes – Nat King Cole
8. Li-zhen’s Dialogue 1
9. Te Quiero Dijiste – Nat King Cole
10. Shuang Shuang Yan – Min Yao, Han Zhang Wei
11. Radio Broadcasting, Hua Yang de Nian Hua
12. Quizas, Quizas, Quizas – Nat King Cole
13. Bengawan Solo – Rebecca Pan
14. Non Niang Hui Zhang Sheng
15. Yue Er Wan Wan Zhao Jiu Zhou – Kuan Yan, Wai Ping Chiu
16. Angkor Wat Theme I – Michael Galasso
17. Angkor Wat Theme II – Michael Galasso
18. Angkor Wat Theme III – Michael Galasso
19. ITMFL I – Michael Galasso
20. Casanova’s Flute – Michael Galasso
21. ITMFL II – Michael Galasso
22. ITMFL III – Michael Galasso
23. Angkor Wat Theme Finale – Michael Galasso
24. Yumeji’s Theme (Extended Version)
25. Li-zhen’s Dialogue 2

Цей фільм пелевинские лисиця А Хулі і чорний пес Пиздец з “Священної Книги Перевертня” любили дивитися, переплетясь своїми хвостами. А пацан Лос Діас зовсім не “пацан”, т. к. “y asi pasan los dias” по-російськи означає “і так минають дні”, що є цитатою з пісні Ната (Кінга) Коула “Quizas, Quizas, Quizas”.

Цитата з фільму:

Він згадує ці минулі роки, ніби дивиться в погано вимите віконне скло. Начебто щось і видно, але нечітко і неясно. Минуле це щось, що можна подумки побачити, але неможливо торкнутися.

Оригінальна назва фільму – Fa yeung nin wa, що означає “Роки, подібні квітам”.

Скачати In the Mood For Love Soundtrack (108 Mb, mp3 320 Kbps)
https://yadi.sk/d/b93g_8yd3u2rAQ

Саундтрек до фільму Вонга Кар Вая “Любовний настрій” (In The Mood For Love OST)
5, всього оцінок: 2
(Visited 239 times, 1 visits today)Саундтреки, Вонг Кар Вай, Іспанські пісні

/
3 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів