Дорогі друзі, хочу з вами поділитися одним із джерел свого натхнення. З 80х років, в пору rockabilly revival, на американському ТБ транслюється шоу Арту Фейна (Лос-Анджелес, Каліфорнія) – Art Fein’s Party Poker, має настільки мінімальне відношення до покеру, наскільки максимальна до музики, якому понад 25 років поспіль виступали відмінні рокабіллі-музиканти. Більшість з них залишилися маловідомими широкому загалу, але на цих невеликих gigs присутній чудова атмосфера і дух справжнього американського рок-н-ролу.

Будучи відомим тусовщиком в Лос-Анджелесі, Арт Фейн написав кілька книг про історію року. Фейн також вів колонки в Los Angeles Times, Billboard, Village Voice та інших музичних виданнях. Його книга “L. A. Musical History Tour: A Guide to the Rock and Roll Віхах of Los Angeles” оповідає не тільки про місця, цікавих шанувальникам рок-н-ролу, але також і про маловідомих і захопливих деталях, які там відбувалися.


Caister, November 1979


Clifton Chenier, Dei Verbum High School, Los Angeles 1980

Крім цього, Фейн також виступав як продюсер The Blasters, менеджер The Cramps, музичним супервізором для фільмів і ТБ. У своєму ТВ-шоу Art Fein’s Party Poker він інтерв’ював таких зірок як Brian Wilson, Screamin’ Jay Hawkins, Richard Carpenter, Ted Hawkins, Legendary Stardust Cowboy і багатьох інших.

James Intveld & Russell Scott – Wake Up Little Susie:
James Intveld & Russell Scott – Black Slacks:
Brian Setzer & Co – Good Rockin’ Tonight:
The Paladins – Hold On Get Ready:

Завдяки цьому відео-channel я дізнався The Paladins, The Blasters, Джеймса Интвелда (пісні саме у його виконанні звучать в рок-н-рольному фільмі Плакса – Cry Baby)

Канал шоу Art Fein’s в youtube:
http://www.youtube.com/user/soFeinVideo

Elvisly Yours!

Art Fein’s Party Poker – рокабіллі-шоу на телебаченні
5, всього оцінок: 1
(Visited 7 times, 1 visits today)Огляди музики, Рокабіллі

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів