Good Girls Gone Bad: Wild, Weird & Wanted (1955-1968) – збірка записів музики рокабілі з дівчатами-вокалістками. Хороші дівчата не завжди хочуть бути поганими, але іноді раптом… дівчина як топнет своєї туфлі на високій шпильці і скаже все як є. Їй може мстити знедолений чоловік або вона сама може просити його повернутися до неї, але в будь-якому випадку тут вона доводить, що може видавати рок і співати блюз анітрохи не гірше чоловічої половини.
GOOD GIRLS GONE BAD – відмінний збірник для шанувальників рокабіллі і кантрі, тут зібрані кращі рок-н-ролльщицы, що виходили раніше на Ace Records.

Спаркл Мур (Sparkle Moore) записала усього 5 пісень на лейблі Fraternity і на цьому збірнику вони вперше представлені всі разом, незважаючи на те, що пара з них – це лише студійні дублі, але в будь-якому випадку її фото прикрашає обкладинку збірки! У пісні Killer її попросили кричати, що вона і зробила дуже самовіддано, але на жаль в підсумку був обраний самий м’який і пристойний варіант.

Sparkle Moore – Killer
https://cawa.ru/wp-content/uploads/2013/12/02-Sparkle-Moore-Killer.mp3Sparkle Moore

Джекі Шеннон (Jackie Shannon) – ще одна дівчина з лейблу Fraternity, пройшла різні реінкарнації перед тим як стати співачкою-сонграйтером Jackie de Shannon. Вона записала пісню Just Another Lie на студії King Records в 1959м при підтримці групи Рости Йорка (Rusty York). В архівах Fraternity Records також були знайдені записи Бонні Лу (Bonnie Lou), датовані 58м роком, яка будучи вже в досить зрілому віці 34 років заспівала Friction Heat, яка лунає солодко і лагідно, і заслуговує найвищих оцінок.


Bonnie Lou

Jackie Shannon

Маргарет Льюїс (Margaret Lewis) теж було відведено своє місце, з трьома піснями у стилі ритм-н-блюз, рокабіллі і кантрі. Маргарет – зірка шоу Louisiana Hayride, і вона записувала на Ram Records свої власні пісні, і її поетичний музичний талант розкрився у співавторстві з Мірою Сміт, якій і належав лейбл. Мері Едвардс – співачка, також з’явилася на шоу Луїзіана Хэйрайд, крім того, вона є автором багатьох пісень. Вона дружила з Карлом Перкінсом і Елвісом Преслі (Гледіс, мама Елвіса, замовляла їй обід!), і тут представлена її пісня Chilly Willy, записана в студії Meteor.


Margaret Lewis

Barbara Pittman

Разумеетая, не обійшлося без записів студії Сема Філліпса Sun Records. Записи Барбари Піттман (Barbara Pittman) на Сан були одними з самих класних, та ми маємо на увазі її перший сингл I Need A Man. І в цей збірник увійшла саме ця пісня, а також наступна за нею Everlasting Love. The Kirby Sisters, як і сама Барбара, виступали з групою Snearly Ranch Boys і, перед тим як остаточно загубитися в пісках часу, записали одну сесію в студії Сан, у тому числі пісню Red Velvet.


Jean Chapel

Alis Lesley

Джин Chapel (Jean Chapel) була вокалісткою, яка виступала разом з Snearly Ranch Boys. Її єдина запис для Sun у червні 1956 – Welcome To The Club – перегукується з Heartbreak Hotel. Компанія RCA взяла з Сан Рекордс дві пісні Джин і випустила їх, спробувавши представити її як жіночий варіант Елвіса. Джин грала на гітарі і гарно рухалася під час своїх виступів, і був час, коли її так і називали – “дівчина-Елвіс” (хоча, як ми знаємо, це звання згодом перейшло до Дженіс Мартін). На тій же хвилі Еліс Леслі (Alis Lesley) також охрестили “дівчина-Елвіс-Преслі”. І дійсно, на відміну від інших, Еліс дійсно була брюнеткою, зачесывала волосся назад, виступала з гітарою на ремені, і навіть “відростила” бакенбарди! Але, на жаль, вона зробила лише один запис у 1957 на Era Records в Лос Анджелесі. Її пісня He Will Come Back була вперше перевидана на чудовому альбомі Hollywood rock’n’roll на Chiswick Records.


Elvis Presley, Alis Lesley


Little Richard, Alis Lesley, Eddie Cochran

VA – Good Girls Gone Bad Wild, Weird And Wanted (01 Sparkle Moore with Dan Belloc & his Orchestra – Skull & Crossbonescross
02 Sparkle Moore – Killer
03 Margaret Lewis – Shake A Leg
04 Jackie Shannon With The Cajuns – Just Another Lie
05 Bob & Lucille – Eeny-Meeny-Miney-Mo
06 The Miller Sisters – Someday You Will Pay
07 Barbara Pittman – I Need A Man
08 Helen Bozeman – Sugar Baby
09 Donna Dameron – Bopper 486609
10 Mary Edwards With the Saxons – Chilly Willy
11 Alis Lesley – He Will Come Back To Me
12 Sparkle Moore – Tiger
13 Sparkle Moore With Dan Belloc And His Orchestra – Rock-A-Bop
14 Barbara Pittman – Everlasting Love
15 The Miller Sisters – Ten Cats Down
16 Bonnie Lou With Lew Douglas, His Orchestra & Chorus – Friction Heat
17 Margaret Lewis – Reconsider Me
18 The Starr Sisters – Three Young Chicks
19 Jeani Mack – Dirty Dishes
20 The Kirby Sisters – Red Velvet
21 Jean Chapel – Welcome To The Club
22 Billie Jo Spears – Get Behind Me And Push Satan
23 Jeani Mack – Super Duper
24 Sparkle Moore – Flower Of My Heart
25 Margaret Lewis – i’m Guilty Conscience 25
26 Linda Brannon – i’m Leaving
27 The Mystery Trio – Willie Joe

Скачати Good Girls Gone Bad: Wild, Weird & Wanted 90 Mb, mp3
http://yadi.sk/d/WwEQbHCbFFQaQ

Good Girls Gone Bad: Wild, Weird & Wanted (1955-1968)
5, всього оцінок: 1
(Visited 50 times, 1 visits today)Музичні збірники, Кантрі, Рокабіллі, Елвіс Преслі

/
Один відгук

Post Author: Сашко Гаврилів