Рікі Нельсон завжди любив кантрі і незважаючи на те, що він ніколи не сприймався публікою як кантрі-виконавець, його ранні хіти виростали з кантрі і фолк-музики взагалі. Коли в 60х шалений рок-н-рол ущух, Ріки звернувся до біт-балад, які також мали успіх. “String Along”, “Fools Rush In”, “For You” і “The Very Thought Of You” зайняли верхні рядки в чартах, але потім хіти вичерпалися.
І тоді, звернувшись до кантрі, в 1966-1967 Rick Nelson записує 2 альбому: Bright Lights and Country Music і Country Fever, які згодом будуть видаватися як двійник Rick Nelson Country (2LP).

Обидва альбоми були записані в студії рекорд-компанії Decca на західному узбережжі. Після виходу “Bright Lights and Country Music” Рвк сказав:

“Я вирішив довести, що хороша кантрі музика може бути записана тут, на заході, і необов’язково їхати в Нешвілл”.

Спеціально для кантрі-запису Рік посилив свій квартет музикантами Glen D. Hardin, Clarence White і Glen Campbell. Тут також особлива заслуга чудового музиканта Джеймса Бертона (James Burton), який поступився партії своєї гітари на користь слайда добро, дав пісень абсолютно нове звучання. Багато пісень з Bright Lights потрапили в хіт-паради і публіка також сприймала їх тепло. “Bright Lights & Country Music”, “Louisiana Man”, “Truck Driving Man” і “Hello Walls” незабаром були визнані важливими досягненнями музичної кар’єри Ріки Нельсона.

Порівняно з кантрі-альбомами Елвіса того ж періоду, розрахованих на масову аудиторію, музика Ріка набагато більш щира, неприглаженная і цікава.

Rick Nelson – Bright Lights and Country Music (1966)


01 Truck Drivin’ Man
02 You Just can’t Quit
03 Louisiana Man
04 Welcome To My World
05 Kentucky Means Paradise
06 Here I Am
07 Bright Lights And Country Music
08 Hello Walls
09 No Vacancy
10 i’m A Fool To Care
11 Congratulations
12 Night Train To Memphis

Скачати Ricky Nelson – Bright Lights and Country Music (mp3, rar, 68 Mb):
https://yadi.sk/d/sD2ZEVmu3ACfKw

Так що Рікі Нельсон – не тільки зірка рок-н-ролу, але і один з піонерів кантрі – і фолк-року, поряд з Бобом Діланом.

Використані матеріали з сайту:
http://www.rockabillyhall.com

Поставте оцінку
(Visited 13 times, 1 visits today)Огляди музики, Кантрі, Ріки Нельсон

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів