Будь-якою ціною (Hell Or High Water), знятий в 2016 році – це чудовий атмосферне фільм, сучасний вестерн, що оповідає про одноповерхову Америку, штат Техас, ковбойський глибинку. Фільм знятий спокійно, без пафосу, таке неквапливе оповідання, швидше роуд-муві, ніж фільм-погоня (хоча ганятися є за ким і є кому). Хороші діалоги, і справжні герої, яким віриш. У фільмі відмінна музика Ніка Кэйва і Уоррена Елліса, а також багато визначних кантрі-пісень. В одному з епізодів один з головних героїв підспівує пісні “You Ask Me To” від Уэйлона Дженнінгса, більш відомої нам у виконанні Елвіса. Так що від саундтреку ви отримаєте не менше задоволення, ніж від самого фільму.

Відрадно, що “Будь-якою ціною” не скочується в жорстокість і натуралізм, хоча там є насильство, але воно там не головне. Як і в житті, там розмита межа між хорошим і поганим.
Погані хлопці грабують банки, але для більшості ці злочинці виглядають “хорошими”, адже всі люди ненавидять банки: від простих громадян до рейнджерів, представників закону (“Цей банк грабував нас 30 років…”, “На 3 військові операції в Іраку гроші є, а врятувати нас від банкрутства – немає…”). Навіть, здавалося б, пособник державі юрист вибірковий і не любить систему. За сюжетом одного з братів-криміналів, треба викупити ранчо, він хоче залишити своїм дітям, і щоб заплатити кредит по іпотеці, брати грабують відділення цього ж банку Texas Midlands Bank – лише для того, щоб потім віднести гроші в той же банк.

Старший з братів, Таннер, нещодавно відмотав строк, він зухвалий і жорстокий, іншого ж, Тобі, (я охрестив його “Боярським”) більш поміркований і людяний чи що, і до того ж привабливий для жінок, як кажуть, handsome. До “Боярському” постійно підкочують дами.

Передпенсійний рейнджер Маркус (Джефф Бріджес) і його напарник-напівкровка Альберто (Джил Бірмінгем) спілкуються досить своєрідно, між ними трапляються цікаві діалоги. Маркус регулярно відпускає чорні жарти з приводу індіанського походження напарника, той ніби й ображається, але все-таки коли розмірковує про білих людей, 150 років тому, які відібрали землю його предків, ці претензії не стосуються його білого колеги.

Тут представлений найбільш повний саундтрек, на торрентах ви можете зустріти версію з 15 треків, але тут включені всі пісні, використані у фільмі. Без них картина буде неповною, особливо варто відзначити баладу Джилліан Уелч i’m Not Afraid to Die.

Gillian Welch – i’m Not Afraid to Die

https://cawa.ru/wp-content/uploads/2016/12/Gillian-Welch-Im-Not-Afraid-to-Die.mp3

Hell Or High Water Soundtrack (2016)


01 Nick Cave & Warren Ellis – Comancheria
02 Townes Van Zandt – Dollar Bill Blues
03 Nick Cave & Warren Ellis – mama’s Room
04 Nick Cave & Warren Ellis – Texas Midlands
05 Ray Wylie Hubbard – Dust of the Chase
06 Nick Cave & Warren Ellis – Robbery
07 Waylon Jennings – You Ask Me To
08 Nick Cave & Warren Ellis – Mountain Lion Mean
09 Colter Wall – Sleeping On The Backtop
10 Nick Cave & Warren Ellis – From My Cold Dead Hands
11 Nick Cave & Warren Ellis – Lord of the Plains
12 Scott H. Biram – Blood, Sweat and Murder
13 Nick Cave & Warren Ellis – Casino
14 Nick Cave & Warren Ellis – Comancheria II
15 Chris Stapleton – Outlaw State Of Mind
16 Atilla – Hate me
17 Laid Back – Bakerman
18 Jamey Johnson – Playing The Part
19 Billy Joe Shaver – You Just can’t Beat Jesus Christ
20 Gillian Welch – i’m Not Afraid to Die

Вобщем, це фільм повинен бути віднесений до категорії “Must see”. Жодних соплів, життєвий фільм-вестерн, без занудства і моралей, привіт від справжніх мужиків з південних штатів США.

Скачати Саундтрек Будь-якою ціною (2016) (mp3, 138 Mb)
https://yadi.sk/d/7JFAKF4z32wJzK

Саундтрек до фільму Будь – яку ціну- Hell Or High Water Soundtrack
5, всього оцінок: 2
(Visited 248 times, 1 visits today)Саундтреки

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів