Вільяму Блейку снився сон, про те, що він Джонні Депп. Чи це був Джонні Депп, якому снилося, що він Вільям Блейк? Фільм Джима Джармуша Мрець (1995) по праву вважається культовим. Фільм дійсно дуже хороший. Його жанр насилу піддається визначенню – це скоріше філософський роуд-муві (де “дорога” означає “шлях” в широкому сенсі) або езотеричний вестерн. Deadman – чорно-білий арт-хаус про подорож і смерті, білому людину і індіанця, про зброю в руках і поезії. Найважливішу роль тут також грає музика до фільму – шумовий і гітарний ембієнт від Ніла Янга (Neil Young).

Go to West – синонім фрази “відправитися на смерть”. А взагалі Америка – країна з досить невеликою історією, тому американський епос – це саме жанр “вестерн”.

Some are born to sweet delight, Хтось народжений для задоволення,
Some are born to endless night. Хтось- для нескінченної ночі.

Поет старої Англії Вільям Блейк оживає в образі скромного бухгалтера у виконанні Джонні Деппа, чий шлях є смерть”. Поет бере в руки зброю і мимоволі створює нову поезію – своєрідні вірші Дикого Заходу 19 століття.

Nobody: Дурний біла людина… Ти вбив того білого чоловіка, який вбив тебе?
William Blake: Але я не мертвий!

Хтось Джим Моррісон був захоплений творчістю Вільяма Блейка включив рядки про нескінченну ніч на пісню “End Of The Night” на дебютному альбомі Doors (1967). Відгомони впливу англійського поета можна знайти і у 2м альбомі The Doors “Strange Days” – пісня You’re Lost Little Girl (вірш “Little Girl Lost” Блейка).

Джим Джармуш любить знімати у своїх фільмах музикантів: “Deadman” епізодичну роль розбійника зіграв Іггі Поп (Iggy Pop). Він же в компанії з Томом Уейтсом (Tom Waits) з’являється в одній з cortometraje фільму “Кава і сигарети”. Том Вейтс також знявся в джармушевском “Поза законом” і написав саундтрек до фільму “Ніч на землі”.

Нейл Янг написав саундтрек, імпровізуючи в студії (граючи на електро-, акустичній гітарі, фортепіано та органі), після того, як подивився на самоті свежеотснятый фільм.

Neil Young – Main Title

https://cawa.ru/wp-content/uploads/2009/04/Neil-Young-Main-Title-OST-Deadman.mp3

Neil Young – Dead Man OST


01. Guitar Solo 1
02. The Round Stones Beneath The Earth…
03. Guitar Solo 2
04. Why Art Thou Silent And Invisible…
05. Organ Solo
06. Do You Know How To Use This Weapon…
07. Guitar Solo 3
08. Nobody’s Story
09. Guitar Solo 4
10. Stupid White Men…
11. Guitar Solo 5
12. Time For You To Leave, William Blake…
13. Guitar Solo 6

Скачати OST Dead Man (Саундтрек до фільму Мрець), 100 Mb, 224 Kbps:
https://yadi.sk/d/A9bB31l1VcSz9g

Бажано не подорожувати з мерцем…

Поставте оцінку
(Visited 281 times, 1 visits today)Саундтреки

/
2 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів