Коллінз Кідс (Collins Kids) – це рокабіллі-дует з Оклахоми, брат і сестра – Ларрі і Лоррі Коллінз. Їх виступи запам’ятовувалися всім, хто їх коли-небудь бачив на сцені. Лоррі співала і грала на акустичній гітарі, злегка пританцьовуючи (та й не личить дівчинці в ті часи носитися по сцені), а її молодший брат Ларрі з двухгрифовой електрогітарою напереваги представляв один суцільний фонтан рок-н-рольної енергії, він скакав по сцені як ужалений, виписуючи ногами кульбіти, не зупиняючись ні на секунду. Зазвичай багато людей милуються виступів дітей і варто тільки яким-небудь дітям вийти, як їм відразу ж браво б’ють. Але Collins Kids були дійсно хороші, без всяких знижок на їх юний вік. Вони великі артисти змалку.

Лоуренсу “Ларрі” (народився 4 жовтня 1944) і Лоуренсин “Лоррі” Коллінз (народилася 7 травня 1942) було всього 11 і 13 років, коли вони почали брати участь в кантрі-шоу, записуватися на Columbia Records і щотижня з’являтися на телебаченні.
Треба сказати, що у 8 років Лоррі виграла конкурс талантів у Тулсе, який вів Леон Маколіфф (Leon McAuliffe), знаменитий стіл-гітарист, що грає в стилі “вестерн свінг”. Саме він переконав її батьків переїхати до Каліфорнії, де дівчинка змогла б розвинути свій талант, що сім’я і зробила в 1953 році. Тим часом Ларрі освоює гітару Mosrite, його вчить особисто король двухгрифовой гітари Джо Мэфис (Joe Maphis).

Поступово з умиляющего сентиментального кантрі-дуету “брат-і-сестра” вони перетворилися в запальний рокабіллі-колектив, музика яких високо цінується всіма любителими жанру.

Вигравши кілька конкурсів талантів, з 1954го вони стали регулярно з’являтися на Town Hall Party і на телевізійній версії шоу “Tex Ritter’s Ranch Party”, яке виходило на ТБ з 1957 по 1959. Приблизно з 1955 на Коламбії у них виходять перші хіти “Hush Money”, “Beetle Bug Bop”. Ці пісні, а також композиції “Hop, Skip and Jump”, “Hoy Hoy” були націлені насамперед на дитячу аудиторію, але чудові концертні номери Collins Kids зробили пісні популярними серед всіх віків.

В результаті їх контракту з Коламбией з 1955 по 1959 у них з’являються такі хіти як “Whistle Bait,” “Hot Rod”, “Soda Poppin’ Around” і “In My Teens”, в останній вони звертаються до свого покоління. Вершиною популярності Collins Kids стало їх поява на таких шоу, як Steve Allen Show, Ozark Jubilee та Grand Ole Opry.
На Town Hall Party Лоррі Коллінз зустрілася з Ріки Нельсоном, а в 1958 році вона з’явилася в сімейному сіткомі Нельсонов The Adventures of Ozzie and Harriet як його дівчина.


Лоррі Коллінз, Ріки Нельсон, Джо Мэфис

Але довгі стосунки у них не склалися, вони розлучилися. У 1959 році у віці 17 років Лоррі вийшла заміж за Стю Кэрнэлла, роуд-менеджера Джонні Кеша, разом з яким вони гастролювали. У 1961 році у неї народилася дитина, в зв’язку з чим вона припинила музичну кар’єру і зосередилася на родині, а Ларрі зайнявся написанням пісень.

Лоррі – одна з перших жінок в рок-н-рол (поряд з Вандою Джексон), з братом вони виконували безліч інших добре відомих пісень, таких як “Shake, Rattle and Roll”, “Chantilly Lace”, “High School Confidential”, “Great Balls Of Fire”, “Blue Moon Of Kentucky”, “Wake Up Little Susie”.

Коли настали часи rockabilly revival, деякі записи Коллінзом були перевидані в Штатах і в Європі, і вони знову повернулися і почали гастролювати, особливо в Старому Світі, де вони досі залишаються популярними.

Collins Kids – Rockin’est (1998)


01 Hop, Skip And Jump
02 Hoy Hoy
03 Beetle-Bug-Bop
04 Just Because
05 Whistle Bait
06 i’m In my Teens
07 Move A Little Closer
08 Hot Rod
09 Rock Boppin’ Baby
10 Go Away don’t Bother Me
11 The Rock Rockaway
12 Rock And Roll Polka
13 The Cuckoo Rock
14 Sweet Talk
15 Hush Money
16 they’re Still In Love
17 Make Him Behave
18 Shortin’ Bread Rock
19 Heartbeat
20 The Lonesome Road
21 Mercy
22 Party

Collins Kids – Hop, Skip And Jump
https://cawa.ru/wp-content/uploads/2012/11/01-Hop-Skip-and-Jump.mp3

Скачати The Collins Kids – Rockin’est (1998), це збірка ранніх пісень 1956-1960 (107 Мб, mp3):
https://yadi.sk/d/PHz5De9cdjkwc

Collins Kids – rockabilly kids, частина 3
5, всього оцінок: 1
(Visited 66 times, 1 visits today)Огляди музики, Рокабіллі

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів