Only Lovers Left Alive (Виживуть тільки коханці, 2014) – неквапливий, задумливий, своєрідний і асболютно джармушовский фільм. Чудове кіно, у ньому практично відсутній сюжет.
В якості місця дії фільму невипадково обрано Детройт і Танжир. Місто Детройт – як і головні герої фільму, вампіри – поступово вмирає. Прив’ялі пейзажі, індустріальні забудови – зворотна сторона американського автопрому. Танжир, місто в Марокко – мекка руху хіпі, колись пристановище музикантів і художників хвилі 60х. У саундтреку до фільму багато нової психоделичной інді-музики, але також є і рокабіллі-пісні 50х – Wanda Jackson, Charlie Feathers.

Джим Джармуш як справжній художник не заморочується на об’єктивність або можливої суперечливості. По суті, герої фільму – це аналогові напівбоги в цифровому столітті. Вся музика, яка створюється протягом століть головним героєм – Адамом – йому ніколи не належала і не належить. Спочатку він сам передає свої творіння сучасникам – композиторам, щоб вони видавали його особисті твори за свої, але зараз вже просто не може перешкоджати повсюдному поширенню власної музики. Це процес, який вже неможливо зупинити, але сам він як творець – був і залишається у минулому столітті. Не випадково ми багато раз бачимо кадри з крутиться платівкою – символом старих добрих часів.


Головний герой Адам (Tom Hiddleston) – ну дуже схожий на Джареда Лето, як ніби ця роль писалася під нього, схожість очевидно. Єві (Тільді Суїнтон) – на момент зйомок фільму вже за 50, а виглядає вона як дівчинка – такий вічно привабливий андрогінний вампір. Героїня Мії Васиковської – така Дженіс Джоплін. Ніхто з персонажів вперто не хоче йти за віком і дорослішати.


І протягом усіх цих мінливих часів тільки одне залишається незмінним – любов. Естетам-вампірам чужа вульгарність, вони згодні лише на розумний джерело прожитку, але при такому підході у них дуже небагато способів роздобути чисту кров, неотравленную наркотиками. І от коли ці підпільні джерела крові зникають, їм залишається лише одне – насолоджуватися кров’ю живих людей, і парочка, що цілується найкраща для цього мішень, адже у них чисті почуття, і, якщо звернути їх у вампірів, то їм також буде дароване вічне життя і можливо вічна любов. Нехай в живих залишаться тільки закохані. Тільки закоханим дозволено жити. Only lovers left alive.

Автори музики – Jozef Van Wissem і група SQURL. Окрім музики в цей саундтрек включені всі пісні, які звучать у фільмі.

Only Lovers Left Alive soundtrack (2014)


01 Streets of Detroit
02 Funnel of Love
03 Sola Gratia (Part 1)
04 The Taste of Blood
05 Diamond Star
06 Please Feel Free to Piss in the Garden
07 Spooky Action at a Distance
08 Streets of Tangier
09 In Templum Dei
10 Sola Gratia (Part 2)
11 Our Hearts Condemn Us
12 Yasmine Hamdan – Hal
13 Only Lovers Left Alive
14 This Is Your Wilderness
15 Wanda Jackson – Funnel of Love
16 Kasbah Rockers – Harissa
17 Charles Yang – Caprice No.5 in A Minor
18 Y. A. S. – Gamil
19 Charlie Feathers – can’t Hardly Stand It
20 Denise Lasalle – Trapped By A Thing Called Love
21 Hot Blood – Soul Dracula
22 White Hills – Under Skin Or By Name
23 Black Rebel Motorcycle Club – Red Eyes And Tears
24 Bill Laswell – Little Village
Wanda Jackson – Funnel Of Love
https://cawa.ru/wp-content/uploads/2014/05/wanda-jackson-funnel-of-love.mp3

Скачати саундтрек до фільму Only Lovers Left Alive (Виживуть тільки коханці) (rar, mp3, 170 Mb)
http://yadi.sk/d/MWjN0gmQPrxio

З біса приємно, що Єва воліє Stax Мотауну.

Only Lovers Left Alive пісні з фільму і саундтрек
5, всього оцінок: 1
(Visited 35 times, 1 visits today)Саундтреки, Рокабіллі

/
Один відгук

Post Author: Сашко Гаврилів