Нещодавно я подивився байопік “Переступити межу” (Walk The Line) – фільм про легенду кантрі-музики і батька рокабіллі – Джонні Кеша (Johnny Cash). Фільм хороший, добротний, але на один раз. Сюжет у фільмі зосереджений на взаєминах з Джун Картер і проблеми з препаратами/алкоголем, і на жаль там зовсім не приділено увагу тому, як створювалася його поезія і музика. Незважаючи на чудову гру Хоакіна Фенікса і Різ Уїзерспун, фільм трохи підкачав в плані режисури. Але головне – після перегляду фільму хочеться переслухати весь музичний матеріал в оригіналі, хоча Хоакін і Різ самі виконують всі ці класні пісні.

Музика кантрі з вигляду проста як три рублі, але дуже цікаво грається. Всі справи вирішують хлопчики Ритм і Біт. Додайте до цього цепляющие життєві тексти і ось вам американська бардівська музика сучасності.

Коли я вперше почув Джонні Кеша, я подумав: це схоже на Елвіса в стилі кантрі. І адже неспроста Кеш писався на одній студії у Сема Філліпса – з Елвісом і Джеррі Лі Льюіс і з ними ж проходився з гастролями по “американській глибинці”. І вдало пародіював Елвіса – той же рок-н-рольний заряд, тільки без кривлянь Преслі – прямий, чесний і щирий, розрахований тільки на голос і на гітару, яку Кеш то і справа крутив перед собою. Минув час і я “врубався” в музику Johnny Cash – як ніби навмисне прості фолк-мелодії і справжній рок-н-рольний драйв.

Walk The Line Original OST (2005)

01 Johnny Cash – Get Rhythm
02 Johnny Cash – I Walk The Line
03 Carter Family – Wildwood Flower
04 Jerry Lee Lewis – Lewis Boogie
05 Johnny Cash – Ring Of Fire
06 Johnny Cash – You’re My Baby
07 Johnny Cash – Cry! Cry! Cry!
08 Johnny Cash – Folsom Prison Blues
09 Elvis Presley – that’s All Right
10 June Carter – Jukebox Blues
11 Johnny Cash and June Carter – It ain’t Me Babe
12 Johnny Cash – Home Of The Blues
13 Elvis Presley – Milk Cow Blues Boogie
14 Shooter Jennings – i’m A Long Way From Home
15 Johnny Cash – Cocaine Blues
16 Johnny Cash and June Carter – Jackson

Тут представлений неофіційний саундтрек до фільму Переступити Межу (2005), де всі пісні представлені в оригінальних версіях, коли як в офіційному OST їх виконують Joaquin Phoenix (Johnny Cash), Reese Witherspoon (June Carter), Waylon Malloy Payne (Jerry Lee Lewis), Tyler Hilton (Elvis Presley). Один виняток – пісня i’m A Long Way From Home, яку виконує син Waylon Jennings – Shooter (а взагалі її автор – Hank Cochran).

Скачати саундтрек до фільму Перетнути Межу (71 Мб, rar, mp3)
https://yadi.sk/d/zduapT2c3ZRV6J

А про Джонні Кеша та музиці кантрі ми ще поговоримо…

Пісні з фільму Переступити Межу (Walk The Line) про Джонні Кеша
5, всього оцінок: 1
(Visited 212 times, 1 visits today)Саундтреки, Джонні Кеш, Кантрі

/
2 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів