Виявляється, світлий образ Марка Болана з’являвся людям ще до його народження. І є донині. Може бути, справа в єврейське коріння – я ось зустрічав людей, схожих на Романа Карцева. Або на Аркадія Райкіна. І навіть на Осипа Мандельштама. А ось на Йосипа Бродського – не зустрічав. Так що може і не в них.
Отже, дивимося! Болановские реінкарнації!

Ось Марк Болан (в миру Фелд) і Ліля Юріївна Брик (по батюшці Коган). Деяку схожість очевидно. Що це — жіночна краса Марка або мужнє чарівність Лілі — судити вам. За спогадами сучасників Лілю Брік не можна було назвати красунею, але вона була приваблива як духовно, так і фізично. Володимир Володимирович Маяковський любив К. Ю. Б. до самої своєї смерті.

Ліля Брік: “Треба вселити чоловікові, що він чудовий і навіть геніальний, але що інші цього не розуміють. І дозволити йому те, що не дозволяють будинку. Наприклад, курити чи їздити, куди заманеться. Інше зроблять гарне взуття і шовкову білизну”.

А ось Марк Болан і Вілле Вало. Обидва рок-зірки. З тією різницею, що Марк — зірка рок-н-ролу і глем-року, а Віллі — готичного року. Але часи-то, вони змінюються. Ох, невипадково, дуже невипадково приміряв на себе Віллі той самий циліндр, поставши у вигляді, близькому до легендарного попередника (з обкладинки альбому Slider 1972). Залишається тільки зробити напис “HIM” замість “T-REX”. Група His Infernal Majesty кілька років тому була колективом дуже успішним як в комерційному, так і в творчому плані, встигли внести багато нового у рок-музику, розширивши рамки існуючих напрямків. Хоча начебто і грають все те ж, що було до них багато років тому. Просто подають свою музику інакше. Заслуга харизматичного фронтмена Віллі Вало тут безцінна.

Віллі Вало: “Я не вірю в долю. Кожен сам відповідає за свою удачу і робить з його життям те, що вважає правильним”.

А ось Марк Болан зразка 1966-67 років і Джонні Депп у фільмі “Сонна Лощина”. Скуйовджене волосся, бліде обличчя, виразні очі, неспокійний погляд. Зовнішнє имимджевое схожість досить помітно. Обидва непересічні особистості, вони чудово розуміють, що означає бути зірками – бути самими собою.


Джонні Депп: “Прямі дороги, по яким йде більшість, – не самі вірні. Іноді рішення приходить інтуїтивно, і виявляється, що вибір був зроблений правильно. А може, мені просто щастить”.

Поставте оцінку
(Visited 15 times, 1 visits today)Нотатки про музикантів, Марк Болан

/
2 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів