Баррі Фейнштейн, офіційний фотограф гастрольного туру Боба Ділана у 1966 році в UK згадує про свої враження і дає коментарі до своїх фотографій.
Із збірки фотографій Barry Feinstein: Real Moments, де відображені виступи, репетиції, закулісні миті, і інші моменти, спіймані їм за період з 1964 по 1974.


1. Шотландія, 1966
У своїй книзі фотограф Баррі Фейнштейн пише: “Боб і я були друзями задовго до того, як почали працювати разом. Ми розуміли один одного. Коли було про що поговорити, ми розмовляли; коли ні, ми просто мовчали. Все так і було, це правда…”


2. Ірландія, 1966.
“Ми були в Ірландії, їхали з Дубліна у Белфаст, це був перший раз, коли я сів на поїзд у тій країні, де треба було перетинати митницю. Я навіть не усвідомлював цього, все було так загадково, але вони не створювали жодних проблем, просто дозволили нам їхати далі. Виступи були лише в Белфасті і в Дубліні, але він був дуже популярний, публіка тут його любила і дуже цінувала його акустичну музику. Ми ненадовго вийшли і дивилися на сільську місцевість.”


3. Шотландія, 1966.
“Де б ми не були, варто було йому вийти на вулицю, як люди йшли за ним. Не те, що б це було нав’язливим, але він просто робив те, що не залишала байдужими багатьох…”


4. Лондон, 1966.
“В пошуках нової одягу ми пішли по магазинах на Карнабі Стріт. Йому дуже сподобалося те місце. Люди там були дуже доброзичливі, і Боб точно знав, що йому потрібно – якщо він бачив вподобану річ, він тут же купував її.”


5. Шеффілд, 1966.
“Ми побачили велику вивіску з буквами LSD. Ми зупинилися і оглянули місце. Це була беттинговая контора. Боб зайшов усередину подивитися, але не став робити ніяких ставок. Сама назва LSD було дуже символічним.”


6. Ліверпуль, 1966.
“Я сказав Бобу:” стій в дверях і дивися крізь мою камеру, і ти побачиш, на кого будеш схожий.'”


7. Англія, 1966.
“Під час турне було багато чого цікавого. Ось Боб зі своїм другом Бобом Ньюритом. А цей кадр був зроблений в магазині на Карнабі Стріт. Боб там купив кілька пар взуття. На стіні висіли фотографії відомих артистів, а після того, як ми там побували, там з’явився і він!”


8. Шеффілд, 1966.
“Мені зовсім не подобаються постановочні портрети, в них немає нічого: ні життя, ні почуттів. Мені набагато більш цікаво зберегти моменти в реальності.”


9. Париж, 1966.
“Зал l’olympia в Парижі – це національний мюзик-хол або щось в цьому роді, і ті подумали, що буде здорово повісити там американський прапор. Боб виступав з ним тільки там і більше ніде. “


10. Англія, 1966.
“Він перейшов в електрику і зробив те, що хотів. Його засмучувало, що багато людей не врубалися в це. У Шотландії один шанувальник навіть вдарив його. Але Ділан вірив у те, що робив і йшов вперед, щоразу створюючи нове шоу…”

Фотографії Barry Feinstein були взяті з сайту time.com. Копірайти законних правовласників.

(Visited 10 times, 1 visits today)Нотатки про музикантів, Новини, Боб Ділан

/
3 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів