Назва фільму Great Balls Of Fire (1989) на російську мову можна перевести як “Великі вогняні кулі”, але можна і “Великі вогняні чоловічі геніталії”. Так чи інакше, цей фільм – біографія короля рок-н-ролу Джеррі Лі Льюїса (Jerry Lee Lewis), а в його найвідомішому хіті, що дав назву цього фільму, безсумнівно присутній сексуальний підтекст.
Будучи прихильником рок-н-ролу взагалі та музики рокабілі, я до свого сорому подивився цей фільм лише кілька днів тому, і, друзі мої, визнаю, що я надто довго відкладав цю подію. Фільм чудовий. І як самостійний твір і як муві в жанрі байопік. Головний герой – сам Джеррі Лі, його незрівнянно грає Денніс Куейд (Dennis Quaіd). Весь саундтрек в основному складається з пісень Jerry Lee в його власному виконанні.

Це кіно необхідно подивитися всім музикантам, і також всім тим людям, хто хоче досягти чогось більшого в житті. “Коли я граю на роялі, я блищу як золото“. Мова йде про непохитної впевненості в своєму таланті, про волю до перемоги, про почуття власної гідності, готовність відповідати за свої вчинки і відстоювати свою любов. По своїй виразній силі з фільмом Great Balls Of Fire може суперничати лише Walk The Line.

Я тільки недавно почав уважно слухати Джеррі Лі і це спонукало мене подивитися цей фільм. Це відкрило для мене зірку Jerry Lee. Цей фільм остаточно і безвідносно поставив для мене точку в тому, що JLL – великий музикант і король рок-н-ролу, і я зрозумів і полюбив його музику і буду її пропагувати. Джеррі Лі Льюїс неповторно драйвово грав музику рокабілі та кантрі. Він робив і продовжує робити це (!) абсолютно незрівнянно (40й студійний альбом Дж.Л.Л. “Mean Old Man” з його спільними записами з рок-музикантами сучасності вийшов 2010 році). Йому безкомпромісно вдаються як все рок-н-рольні “бойовики”, так і будь-які кантрі-номери. Ви можете оцінити це, послухавши хоча б трохи з 8-дискового збірника Complete Sun Years (1956-1963), знову ж 8-дискового The Locust Years… And The Return To The Promised Land (1963-1970) і 10-дискового Mercury Smashes… And Rockin’ Sessions (1970-1978).
А взагалі буде чудово почати просто з саундтрека до цього фільму.

Jerry Lee спеціально для саундтрека до фільму перезаписав пісні “Great Balls Of Fire,” Whole Lotta Shakin’ Goin’ On” і “That Lucky Old Sun”. Ці версії пісень – 1989 року, всі інші – теж авторського виконання Джеррі Лі, за винятком пісень, зазначених у виконанні інших музикантів.

Jerry Lee Lewis – Great Balls Of Fire (1959)

Great Balls Of Fire Soundtrack (1989)


01 Jerry Lee Lewis – Great Balls Of Fire
02 Jerry Lee Lewis – High School Confidential
03 Booker T. Laury – Big Legged Woman
04 Jerry Lee Lewis – i’m On Fire
05 Jackie Brenston And The Delta Cats – Rocket 88
06 Jerry Lee Lewis – Whole Lotta Shakin’ Goin’ On
07 Valerie Wellington – Whole Lotta Shakin’ Goin’ On
08 Jerry Lee Lewis – Breathless
09 Jerry Lee Lewis/Dennis Quaіd – Crazy Arms
10 Jerry Lee Lewis – Wild One
11 Jerry Lee Lewis – That Lucky Old Sun
12 Jerry Lee Lewis – Great Balls Of Fire (Original Version)

Скачати саундтрек до фільму Great Balls Of Fire (81 Мб, rar, mp3):
https://yadi.sk/d/760yFZxac58De

“Коли я граю на роялі, я блищу як золото!”. Чорт візьми, краще і не скажеш!

Great Balls Of Fire OST, скачати саундтрек до фільму
5, всього оцінок: 1
(Visited 68 times, 1 visits today)Саундтреки, Джеррі Лі Льюїс, Рокабіллі

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів