Honkytonk Man (1982) (у російському перекладі “Людина з притону” або “Співаючий по кабаках”) – фільм Клінта Іствуда, в якому він зазвичай грає головну роль. Його герой Ред Стовалл – мандрівний кантрі-музикант, “відрізаний шмат”, якому випав шанс виступити на Grand Ole Opry. Разом зі своїм племінником Уитом (у фільмі його грає син Іствуда Кайл) з Оклахоми він їде на прослуховування в Нешвілл, штат Теннессі. Зрозуміло, поїздка не обходиться без пригод, забавних моментів, музики і життєвих уроків. В саундтреку фільму звучить справжня кантрі-музика, що бере початок з хиллбилли, а не ця поп-пародія на кантрі, з’явилася в 80ті і існуюча досі, перетворила нэшвиллскую сцену під друге MTV.

Ред Стовалл – це власне сам Клінт, фактурний дядько з нахмуренными бровами, фірмовим прищуром і сталевими яйцями, йому необов’язково навіть говорити, все і так зрозуміло. Уіт – хлопчик, який не хоче собі долі складальника бавовни, він швидко сходиться з дядьком, водить його машину, доглядає за ним; у цій поїздці він отримує свої уроки і дорослішає.Клінт Іствуд сам співав і грав на гітарі у всіх піснях фільму Honkytonk Man, але в саундтрек увійшли переважно інші версії пісень у виконанні легендарних нэшвиллских музикантів, камео яких присутні у фільмі: Porter Wagoner, Ray Price, Linda Hopkins, Johnny Gimble, Marty Robbins. Марті Роббінс – прекрасний музикант, чий чудовий альбом Gunfighter Ballads відкрив нову главу в кантрі. А в одному епізоді можна побачити легендарного Мерла Тревіса (Merle Travis), це його остання поява в кіно.


Мерл Тревіс


Лінда Хопкінс


Марті Роббінс

Soundtrack Honkytonk Man (1982)


01 Ray Price – San Antonio Rose
02 Porter Wagoner – Turn Over The Pencil
03 Frizzell & West – Please Surrender
04 Clint Eastwood – When I Sing About You
05 Johnny Gimble & The Texas Swing Band – Ricochet Rag
06 Marty Robbins – Honkytonk Man
07 Ray Price – One Скрипка Некваліфікований Робітник, Two Скрипка Некваліфікований Робітник
08 Marty Robbins, John Anderson, David Frizzell, Clint Eastwood – In The Jailhouse Now
09 Clint Eastwood – No Sweeter Cheater Than You
10 John Anderson – These Cotton Patch Blues
11 Johnny Gimble & The Texas Swing Band – Texas Moonbeam Waltz
12 Linda Hopkins – When The Blues Come Around This Evening

Marty Robbins – Honkytonk Man
https://cawa.ru/wp-content/uploads/2012/12/06-Marty-Robbins-Honkytonk-Man.mp3

Скачати саундтрек до фільму Honkytonk Man (Співаючий в шинках), mp3, 77 Мб:
https://yadi.sk/d/RAO0USPZdiSSA

Клінт Іствуд зняв дуже живе невсипущу кіно без зайвого пафосу і моралей. Фільм Honkytonk Man несподівано виявився сильним і дуже порадував. На жаль, він слабо відомий у нас, знайти його в російському перекладі непросто. Я дивився його з англійськими субтитрами (що навіть набагато краще!) і мені було все зрозуміло.
Я качав фільм ось з цього торренту, роздача є. А ось англійські субтитри.

Honkytonk Man 1982 – саундтрек до фільму
5, всього оцінок: 1
(Visited 16 times, 1 visits today)Саундтреки, Кантрі

/
2 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів