Jerry Lee Lewis – Live At The Star Club (1964) – кращий живий альбом короля рок-н-ролу, чудового піаніста і шоумена. Навряд чи коли-небудь ще був записаний такий гарячий і енергетичний рок-н-рольний концерт.
Джеррі Лі демонструє свій високий клас зрілого музиканта і зірки першої величини, він молодий, енергійний та сповнений сил. Під час концерту Джеррі Чи з групою виконує більше рок-стандарти, ніж пісні власного твору, але всі вони звучать виключно як його авторські.

В квітні 1964 р. Джеррі Лі завершив гастрольний тур по Великобританії з ліверпульської групою the Nashville Teens. Їх запросили виступити в гамбурзькому Star Club, в якому у 1962 році виступали The Beatles, будучи ще зовсім невідомими.

Jerry Lee Lewis своїми фортепіанними партіями веде за собою бенд і занурює слухачів в даний рокабилльное подорож. Альбом Live At The Star Club (1964) – це рок-н-рол в чистому вигляді: імпровізаційний (взяти хоча б what’d I Say, Whole Lotta Shakin’ Goin’ On), вільний і крышесносный. Джеррі Лі один за іншим грає бойовики, тут присутня лише одна балада – пісня Хенка Вільямса Your Cheating Heart.

Я вважаю, Джеррі Лі завжди недооцінювали як вокаліста, і також його безперечно варто ставити всім у приклад як майстра і молодого виконавця з надзвичайною зарозумілістю. Особливо чарівно він вставляє в пісні своє ім’я “Jerry Lee” або “Jerry” замість “me” або “my”: “…You tossed around and called jerry’s name…” або взагалі співає виключно про себе, але така нескромність йому лише до особи:

“My name is Jerry Lee Lewis, come from Louisiana
I’m gonna do you a little boogie on this here piano”

Jerry Lee Lewis And Nashville Teens – Live At The Star-Club, Hamburg (1964)


01 Mean Woman Blues
02 High School Confidential
03 Money (that’s What I Want)
04 Matchbox
05 what’d I Say I & what’d I Say II
07 Great Balls of Fire
08 Good Golly Miss Molly
09 Lewis Boogie
10 Your Cheatin’ Heart
11 Hound Dog
12 Long Tall Sally
13 Whole Lotta Shakin’ Goin’ On

Скачайте і пориньте в цю неперевершену атмосферу справжнього рок-н-ролу:
Jerry Lee Lewis – Live At The Star Club 1964 (rar, 256 Kbps mp3, 71 Mb)
https://yadi.sk/d/y1_jCvwMbytti

Кращий живий рок-н-рольний альбом: Jerry Lee Lewis – Live At The Star Club (1964)
5, всього оцінок: 1
(Visited 79 times, 1 visits today)Огляди музики, Джеррі Лі Льюїс, кращі живі альбоми, Рокабіллі

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів