Ура товариші! Сьогодні день народження Марка Болана, прекрасного і абсолютно англійського музиканта.
А взагалі я вперше почув Марка Болана завдяки диску T-Rex Ultimate Collection (щось на зразок цього), це була копія CD, зроблена самостійно на CD-R “болванці”, що для 2002 року було дуже круто.
Пісня Deborah повалила мене в шок – як можна так зовсім несерйозно співати, з такою легкістю? Я був просто приголомшений: ні у кого раніше я не зустрічав такої дитячої радості і безтурботності. Марк Болан був першим, і мабуть єдиним.

Уявляю для скачування два релізу: You Scare Me To Death і Smashed Blocked!, у незапам’ятні часи взяті з сервера новосибірської “Антивоєнної колекції їм. Марка Болана” (зараз тільки старожили рунета пам’ятають його адресу). Ці альбоми вийшли багато років після смерті Марка Болана.

Marc Bolan – You Scare Me To Death (1994)


01 You Scare Me to Death
02 you’ve Got the Power
03 Eastern Spell
04 Charlie
05 i’m Weird
06 Hippy Gumbo
07 Ford Mustang
08 Observations
09 Jasmine ’49
10 Black Cat
11 Black and White Incident
12 The Perfumed Garden of Gulliver Smith

John’s Children – британська рок-група 60х, грала психоделічний гаражний рок, що зробила вплив на нові стилі панк-рок і глем-рок. Група утворилася в 1965 році, її початковий склад: Andy Ellison – вокал, Geoff McClelland – гітара, John Hewlett – бас-гітара, Chris Townson – ударні. Марк Болан замінив гітариста Джоффе Макклеланда в березні 1967 році, але покинув групу вже в червні того ж року, встигнувши зіграти концерти в європейському турне The Who в якості групи на розігріві і написати для Children кілька пісень.


John’s Children і Marc Bolan

Намагаючись перевершити The Who, відомих своєю екстравагантною поведінкою на сцені, John’s Children на думку старших колег, перегнули палицю і посеред туру були відіслані назад на батьківщину. Піт Тауншенд охарактеризував їх як “занадто гучних і небезпечних”. Болан грав на гітарі ланцюгом, Доусон атакував свої барабани, басист з вокалістом на сцені влаштовували якусь подобу бійки, і Еллісон вспарывал подушки і стрибав у натовп. У Дюссельдорфі вони спровокували бійку серед глядачів, а в Людвігсхафені практично зірвали виступ The Who.

До речі, незважаючи на всі витівки John’s Children в Німеччині, The Who попросили їх барабанщика Джона Хьюлетта закінчити з ними тур замість випадково травмировшего себе Кіта Муна. Хьюлетт без репетицій протягом 5 днів грав замість Муна, та так добре, що багато глядачів навіть не помітили підміни. Однак наприкінці останнього концерту мстиві Who прогнали його зі сцени, стріляючи в нього феєрверками.

Marc Bolan & John’s Children – Smashed Blocked! (1997)


01 Smashed Blocked
02 Just What You Want, Just What you’ll Get
03 Strange Affair
04 But she’s Mine
05 Hippy Gumbo
06 Jagged Time Lapse
07 Midsummer night’s Scene (alternative version)
08 Not The Sort Of Girl You Take To Bed
09 Ford Mustang
10-The Love I Thought i’d Found
11 Remember Thomas A Beckett
12 Come And Play With Me In The Garden (Inst)
13 Daddy Rolling Stone (BBC)
14 Hot Rod Mama (BBC)
15 Perfumed Garden Of Gulliver Smith (BBC)
16 Jagged Time Lapse (BBC)
17 Sally Was An Angel (Inst)

Marc Bolan – You Scare Me to Death (1994), mp3, 43 Мб
https://yadi.sk/d/9PAQ0enrdjrcj

Marc Bolan & John’s Children – Smashed Blocked! (1997), mp3, 42 Мб
https://yadi.sk/d/ygqxEItCdjrcT

Happy Birthday, Marc!

Marc Bolan – You Scare Me To Death, Smashed Blocked!
4, всього оцінок: 1
(Visited 22 times, 1 visits today)Огляди музики, Марк Болан

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів