Хлопці, всі хто слухає шансон – для вас гарні новини! Михайло Круг живий, він переїхав до Мексики, вивчився оперного вокалу і виступає за псевдонімом Pepe Aguilar. Або це Стас Михайлов? Ну а якщо серйозно, то Пепе Агілар – син свого знаменитого батька Антоніо Агілара, став набагато більш крутим співаком та музикантом. Щоб у цьому переконатися, просто послухайте пісню Por Mujeres Como Tu (Для Таких Жінок, Як Ти). Там є момент, де Пепе співає “se pueden morir”, ось це вже трансцендентний вихід у космос. У офіційного кліпу на Youtube 68 мільйонів переглядів!

Слухайте відразу, а потім читайте.

Pepe Aguilar – Por Mujeres Como Tu

https://cawa.ru/wp-content/uploads/2018/08/pepe-aguilar-por-mujeres-como-tu.mp3

Передісторія: одного разу мене запросили писати невеликі замітки до плейлістам для одного західного сервісу. І я серед знайомих мені жанрів взяв та вказав мексиканську музику, ну тобто мав на увазі що Річі Вэленса від Лос Лобос відрізнити зможу. Однак тут довелося копнути глибше. Так я зробив екскурс в musica mexicana, і дізнався про Пепе Агиларе. Він працює в естрадному жанрі “ранчера”. Ранчеру виконують маріачі – музиканти у складі оркестру. Це гарна і якісна, розкішно аранжированная поп-музика. Його перший альбом з баладами Por Mujeres Como Tú (1998) швидко став класикою, дивимося відео на заголовну пісню.

Pepe Aguilar – Por Mujeres Como Tú
/mp4/pepe-aguilar-por-mujeres-como-tu.mp4

Однак починати знайомство з Пепе краще починати зі збірки Mi Historia (Моя Історія), це його найкращі пісні. Романтичні canciones про кохання чоловіка до жінки.

Pepe Aguilar – Mi Historia (2005)


01. Me Vas a Extrañar
02. Perdóname
03. Llamarada
04. Recuérdame Bonito
05. Por una Mujer Bonita
06. Directo Al Corazón – Por Unas Monedas
07. Me Estoy Acostumbrando a Ti
08. Que No Fue No Será
09. Quién Entiende a las Mujeres
10. Por Mujeres Como Tú
11. Enamorarse Asi
12. Algo de Mi
13. Almohada
14. Amar y el Querer
15. Si Tú Te Vas

Скачати Pepe Aguilar – Mi Historia (mp3, 105 Mb) або слухати онлайн
https://yadi.sk/d/_knO85cx3adTqD

Музика Пепе дуже популярна в Мексиці, але вам вона може здатися занадто вже традиційною, багато духових і струнних. Тому краще вникати в цю музику дозовано, un poco. І ви зрозумієте і оціните всю її красу та свободу. А потім будете ловити себе на думці, що мугикаєте ці мелодії. Також вона дуже рекомендована до прослуховування вивчають іспанську мову, слова добре сприймаються на слух і ці пісні будуть відмінним підмогою всім хто хоче hablar en espanol.

Pepe Aguilar – Directo Al Corazon (Por Unas Monedas)
/mp4/pepe-aguilar-directo-al-corazon.mp4

Directo Al Corazon цілить прямо в серце, і на альбомі є пісні не тільки позитивно-оперні, але і такі ж драматичні: Almohada, El Amar y el Querer, Si Tu Te Vas – тут Мексики майже немає, звучить дуже навіть інтернаціонально, естрадний world music, який можна почути навіть у російських поп-зірок. Можна цілком порівняти Пепе з Елвісом – рука не тягнеться вимикати або перемотувати після чергової пісні.

До речі, 7 серпня 2018 Пепе виповнилося 50 років. Маестро зустрів ювілей в оточенні рідних, друзів і музикантів. Його діти Леонардо і Анжела теж чудово співають.

Pepe Aguilar – Mi Historia (2005), маріачі і ранчера
5, всього оцінок: 1
(Visited 77 times, 1 visits today)Огляди музики, Іспанські пісні

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів