От я не розумію, навіщо знімають такі фільми як Розімкнене Коло Broken Circle Breakdown (2012)? Щоб у процесі перегляду уреветься нахрен і нічого не хотіти? Або уреветься нахрен і дуже сильно захотіти жити?
Це практично документалістика, неупереджене відображення обривків життя Дідьє і Елізи. Взагалі, європейці, як той самий Озон, люблять знімати з серії «як все починалося» і «ось до чого прийшов». А ще хронологічно всі епізоди перемішані, що дає можливість повернутися на 7 років назад і побачити початок їх історії. Ті самі романтичні перші моменти. І так навіть цікавіше.

Пісні у фільмі просто відмінні. Після цього фільму у вас є всі шанси полюбити кореневу музику кантрі – блюграсс. Я люблю його вже давно. Але саме після Broken Circle Breakdown я нарешті почав освоювати банджо. І напевно ви оціните цей саундтрек. Там як і оригінальні авторські пісні, так і традиційні – Wayfaring Stranger і Will Be The Circle Unbroken, що дала назву цій картині.

The Broken Circle Breakdown Bluegrass Band – Will Be The Circle Unbroken

https://cawa.ru/wp-content/uploads/2018/11/Will-The-Circle-Be-Unbroken.mp3

Всі сцени виступів бездоганно красиві і відмінно знято, дивитися їх не нудно. Пісні займають добру чверть фільму, актори виконали їх самостійно в якості учасників групи The Broken Circle Breakdown Bluegrass Band.


The Broken Circle Breakdown Bluegrass Band

Треба зауважити, що в Бельгії завжди була дуже сильна музична школа. Звичайно, це Європа з її величезним культурним спадком. У Бельгії народився Джанго Рейнхардт. Біблія джазової гітари це бельгійський сайт https://www.jazzguitar.be


Дідьє і Еліза

Звичайно в Дідьє я можу дізнатися себе. Хіба що у мене немає цієї жахливої бороди, але втім я можу вести себе так само жахливо без неї і навіть без такої серйозної причини як у фільмі.

Американська мрія зруйнована. Чи є життя після смерті? Це питання стосується головних героїв, їх відносин. Раціо і віра. Чи зможуть вони залишитися разом? – атеїст-прагматик і віруюча-під-все. А останні кадри глибоко вражають – то що Еліза не могла сказати вголос, вона вибила в татуюванні. Стало зрозуміло її справжнє ставлення до Дідьє. Однак це розуміння, на жаль, прийшло надто пізно.

Вобщем, «Розімкнене Коло» – один з кращих музичних фільмів і дуже сильна драматична історія Дідьє-Монро і Елізи-Алабами. Алабама і Монро. Так називався фільм у французькому прокаті.

Broken Circle Breakdown Soundtrack (2012)

Broken Circle Breakdown Soundtrack, 2012
01 Will Be The Circle Unbroken
02 The Boy Who wouldn’t Hoe Corn
03 Dusty Mixed Feelings
04 Wayfaring Stranger
05 Rueben’s Train
06 Country In My Genes
07 Further On Up The Road
08 Where Are You Heading, Tumbleweed
09 Over In The Gloryland
10 Cowboy Man
11 If I Needed You
12 Carved Tree Inn
13 Sand Mountain
14 Sister Rosetta Goes Before Us
15 Blackberry Blossom

Скачати саундтрек до фільму The Broken Circle Breakdown (2012) (mp3, 320 Kbps)
https://yadi.sk/d/tsdjsviInteezA

Саундтрек до фільму Broken Circle Breakdown (2012)
5, всього оцінок: 1
(Visited 96 times, 1 visits today)Саундтреки, Кантрі

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів