Крістін (1983) – фільм Джона Карпентера за сценарієм Білла Філліпса, написаного за мотивами однойменного оповідання Стівена Кінга. По-моєму це чудова і оригінальна екранізація його твори. Повна відсутність в ті часи комп’ютерної графіки з лишком компенсувалося знахідками автомобільних техніків і майстерністю режисера. Христина також примітна музикою авторством самого Карпентера і його групи Coupe De Ville, так і піснями. У саундтреку до фільму відмінна добірка хітів 50х і 70х. Найбільше тут пісень, які я знаю від Річі Вэленса, але також тут Бадді Холлі, Джонні Ейс, Діон, Літл Річард та інші. З 70х тут кавери рокабіллі-пісень, George Thorogood і The Rolling Stones.


Христина – червоний автомобіль Плімут Ф’юрі 1958 року. У неї є душа і почуття. По натурі Христина ревнива і зла, вона не відає жалю, такими часто бувають красиві дівчата. Приладова панель спалахує зеленим світлом і автомобіль включає музику, висловлюючи таким чином свої почуття.

Так “Pledging My Love”, присвячена Арні, звучала навіть 2 рази. На самому початку фільму в Христині грає “Not Fade Away”, де любов порівнюється з розміром автомобіля:

My love bigger than a Cadillac
I try to show it and you’re drivin’ me back

Коли Крістіна почала душити, вона заграла “We Belong Together”. Коли Денніс намагався відкрити двері, проникнути всередину, знущально зазвучала “Keep A-Knockin'”. Стискаючи бідолаху Дарнелла в своїх залізних обіймах, Христина провела його в останню путь піснею “Bony Moronie”.


Синтезаторная музика також звучить дуже до місця і надає сцен ще більшу виразність. Так дуже красиво і трагічно вийшла сцена, коли Денніс у грі біжить по футбольному полю, помічає, як цілуються і Лі Арні, і отримує травму. Дуже сильний музичний фон у сцені погоні Христини за Мучи, а також в кінці, коли вона хоче задавити дитину.


Так що тут я провів певну роботу і виклав найбільш повний варіант саундтреку Христини, що включає в себе як пісні, так і музику до фільму. Пісні я розташував у порядку їх появи у фільмі. Можете скачати і насолоджуватися повною версією.

Christine Soundtrack (1983)Songs
101 George Thorogood & The Destroyers – Bad To The Bone
102 Buddy Holly & The Crickets – Not Fade Away
103 Tanya Tucker – Not Fade Away
104 Bonnie Raitt – Runaway
105 Johnny Ace – Pledging My Love
106 Little Richard – Keep A-Knockin’
107 Robert & Johnny – We Belong Together
108 Dion – I Wonder Why
109 The Viscounts – Harlem Nocturne
110 Thurston Harris – Little Bitty Pretty One
111 The Rolling Stones – Beast Of Burden
112 Larry Williams – Bony Moronie
113 Ritchie Valens – Come On, let’s Go
114 Danny & The Juniors – Rock And Roll Is Here To Stay

Score (music by John Carpenter)
201 Arnie’s Love Theme
202 Obsessed With The Car
203 Football Run – Kill Your Kids
204 The Rape
205 The Discovery
206 Show me
207 Moochie’s Death
208 Junkins
209 Buddie’s Death
210 nobody’s Home – Restored
211 Car Obsession Reprise
212 Christine Attacks (Plymouth Fury)
213 Talk On The Couch
214 Regeneration
215 Darnell’s Tonight
216 Arnie
217 Undented
218 Moochie Mix Four
219 Christine Theme (performed by by The Splash Band) (bonus)

Скачати повний саундтрек Christine (1983) (mp3, 163 Mb)
https://yadi.sk/d/iEJLZ3fXao8WmQ


З забитого ботаніка Арні Каннінгем перетворився в впевненого мачо… і одержимого психа

Є звичайно деякі кліше, як і у всіх фільмах жахів, головний лиходій будучи вбитим, знову воскресає, щоб йому зробили “контрольний”.

Ще мені сподобався Геррі Дін Стентон в ролі детектива Джанкинса і як він врешті сказав хлопцям: “Є речі, з якими нічого не поробиш, і такі люди теж є”. І взагалі, будь-який фільм, в якому є Геррі, відразу за визначенням стає більш ніж хорошим.

А те, що старі автомобілі живі, знають їхні власники, фанати ретро-карів, які вкладають в них всі свої сили і час. Цього літа мені пощастило побувати пасажиром на олдовом Москвичі на ралі серед таких славних машин. І дійсно, спочатку він знехотя розганявся і був неповороткий, але потім азарт і пристрасть його господаря за кермом і штурмана поруч передалися цьому залізному хлопцеві і він не підвів!

Саундтрек до фільму Христина (1983) та пісні з фільму. Повна версія
5, всього оцінок: 2
(Visited 240 times, 1 visits today)Саундтреки, Рокабіллі

/
Один відгук

Post Author: Сашко Гаврилів