Фільм “On The Road” (2012) (в російській прокаті На дорозі) – екранізація знаменитого роману Джека Керуака “В дорозі”. Дія фільму відбувається приблизно з 1949 по 1951 рік. У героїв фільму легко впізнавані реальні люди, друзі і соратники Керуака по перу. Це не зовсім роад-муві; бути в дорозі, в русі – стиль життя бітників у противагу осілого проживання, сповідуваного істеблішментом. Вільна любов, алкоголь, наркотики – це все те, що буде потім кудись в більш широкому масштабі. Головне – це насолода життям, прагнення охопити її всю в своїй красі; друзі, любов, музика. Такий своєрідний downshifting – усвідомлений вибір інтелектуалів, які згодом домігшись всесвітньої популярності, так і не стали богемою. Саундтрек фільму “На дорозі” складено з джазу і блюзу – музики, якою насолоджуються герої найвідомішої книги бітників.

У величезному залі кінотеатру, незважаючи на те, що був суботній вечір, крім нашої компанії сиділа ще пара людей, які пішли, не дочекавшись кінця фільму. Мабуть кіно привертає тільки тих, хто в темі, що особливо приємно. Я вважаю, такими і повинні бути екранізації. Я в захваті від того, що фільм вийшов справжнім і сильним.

Крім прекрасної режисерської та операторської роботи, також заслуговує похвали чудовий акторський склад: Сем Райлі (відомий по фільму Контроль) – Сел Парадайз, Гаррет Хедлунд – Дін Моріарті, Крістен Стюарт Мері Лу, Кірстен Данст – Камілла, Том Старрідж (пам’ятаєте самого молодого персонажа в Рок-хвилі?) – Карло Маркс, Вігго Мортенсен – Білл Лі, Стів Бушемі – Високий Худий Торговець і ін.

On The Road Soundtrack (2012)


01 Greg Kramer – Sweet Sixteen
02 Gustavo Santaolalla – Roman Candles
03 Coati Mundi – Yep Roc Heresy
04 Gustavo Santaolalla – Reminiscence
05 Dinah Washington – Mean and Evil Blues
06 Gustavo Santaolalla – Lovin’ IT
07 Gustavo Santaolalla – The Open Road
08 Billie Holiday and Her Orchestra & Lester Young – A Sailboat In The Moonlight
09 Charlie Parker – Ko Ko
10 Gustavo Santaolalla – Memories / Up To Speed
11 Ella Fitzgerald & Sy Oliver & His Orchestra – i’ve Got The World On A String
12 Gustavo Santaolalla – that’s IT
13 Gustavo Santaolalla – Keep It Rollin’
14 Charlie Parker & Dizzy Gillespie – Salt Peanuts
15 Slim Gaillard – Hit That Jive Jack
16 Gustavo Santaolalla – God Is Pooh Bear
17 Son House – Death Letter Blues
18 Gustavo Santaolalla – I Think of Dean
19 Jack Kerouac – On The Road

Тому в Америці, коли заходить сонце, а я сиджу на старому, поламаним річковому пірсі і дивлюся на довгі, довгі небо над Нью-Джерсі, і відчуваю всю цю грубу землю, що перекочується одним неймовірно величезним горбом до самого Західного Узбережжя, і всю ту дорогу, що веде туди, всіх людей, які бачать сни в її неймовірною величезності, і знаю, що в Айові тепер, мабуть, плачуть діти, у тій землі, де дітям дозволяють плакати, і сьогодні вночі на небі высыпят зірки… вечірня зірка напевно вже хилиться донизу і ллє свою мерехтливий серпанок на прерії, що якраз чекають приходу повної ночі, яка благословляє землю, затемнює всі річки, вінчає вершини і обгортає останній берег, і ніхто, ніхто не знає, що з усіма трапиться, якщо не вважати забутого ганчір’я старості, я думаю про Дине Моріарті, я навіть думаю про Старому Дине Моріарті, про батька, якого ми так ніколи і не знайшли, я думаю про Дине Моріарті.

Джек Керуак. В Дорозі

Скачати саундтрек до фільму “На дорозі” (107 Мб, mp3):
https://yadi.sk/d/ie3QD4HB3BXKPj

Саундтрек до фільму На Дорозі (On The Road Soundtrack
5, всього оцінок: 1
(Visited 63 times, 1 visits today)Саундтреки, Джаз

/
Немає відгуків

Post Author: Сашко Гаврилів