Сьогодні з ранку сумна новина: мільйони людей позбулися свого кумира. Майкл Джексон – чудовий музикант і артист. Це дійсно дуже сумно. Звичайно, роки розквіту його суперзірки залишилися позаду, але він в його планах було відновлення концертної діяльності. У школі я заслуховувався його альбомом Dangerous, дивився фільм Moonwalker (і розучував “місячну ходу”), “страшну” короткометражку Thriller (де MJ перетворюється в перевертня), і звичайно багато кліпи і нечисленні концертні виступи, що демонструються по нашому ТБ.

Пам’ятаю, в кімнаті мого старшого брата на дверях висів великий постер з недавно вийшов тоді альбому Bad. Напевно, брат їм дуже пишався. Потім постер з Джексоном змінився на постер, де були обкладинки 6 альбомів Beatles.

Я теж любив Бітлз і радів спільним роботам Маккартні і Джексона (Say, Say, Say). Але мені було незрозуміло, навіщо 5й у квінтеті купив усі права на пісні самої популярної групи в світі. З виконуваних Джексоном бітлівських речей я пам’ятаю лише Come Together.

Не так давно я переоцінив його альбоми з точки зору своїх змінених меломанськими пристрастей: Michael Jackson, якого я з дорослішанням став вважати просто хорошим поп-артистом, відкрився для мене як музикант: в його музиці я виявив суміш фанку, джазу та соулу і проникливу лірику. Його Human Nature перегравав сам Майлз Девіс.

Я пропоную всім завантажити і ще раз насолодитися прекрасною музикою: найпопулярнішим альбомом Майкла Джексона (і самим продаваним за всю історію музики): Thriller (1983), точніше його перевиданням до 25-річчя з моменту виходу – Thriller (25th Anniversary Edition) (2008). В цей альбом включені ремікси популярних музикантів (will.i.am, Akon, Fergie), а також ми чуємо голос короля жахів – того самого Вінсента Прайса (“For the boy his age/he’s considered and nice/But he wants to be/Just like Vincent Price”).

Michael Jackson – Thriller. 25th Anniversary Edition (2008)

1. Wanna Be Startin’ Somethin’
2. Baby Be Mine
3. The Girl Is Mine (feat. Paul McCartney)
4. Thriller
5. Beat It (Single Version)
6. Billie Jean (Single Version)
7. Human Nature
8. P. Y. T. (Pretty Young Thing)
9. The Lady In My Life
10. Vincent Price Excerpt From “Thriller” Voice-Over Session (Thriller 25th Anniversary Voice-Over Session) (Vincent Price)
11. The Girl Is Mine – Remix 2008 with will.i.am
12. P. Y. T. (Pretty Young Thing) – Remix 2008 with will.i.am
13. Wanna Be Startin’ Somethin’ – Remix 2008 with Akon
14. Beat It – Remix 2008 with Fergie
15. Billie Jean – 2008 Kanye West Mix
16. For All Time (Unreleased Track From The Original Thriller Sessions) (Previously Unrelease Track From The Thriller sessions)

Завантажити Michael Jackson – Thriller (25th anniversary edition):
http://depositfiles.com/files/x4iybd1it

Майкл, спасибі тобі.

(Visited 148 times, 1 visits today)Новини

/
3 коментаря

Post Author: Сашко Гаврилів