Доставка красивих букетів квітів

7-8-2020

Большая корзина с розами "Пастельная"

 

 

Красиві букети квітів з доставкою

Красивий букет радує око. Їм хочеться милуватися як можна довше. Є кілька способів зберегти будь-який букет, головне вчасно ними скористатися. Чим більше пунктів дотримуватися, тим довше простоять квіти. Отже, які способи найефективніше?

Перед тим як помістити букет у воду потрібно підрізати стебла рослин. Робити це потрібно заточеним ножем і під краном. Після поставити квіти у вазу. Також хочемо вам порекомендувати доставка цветов Киев від магазину “Квіточка”

Є стереотип, що воду у вазоні міняти не можна. Однак це не так. Міняти воду потрібно кожен день. Найкраще, щоб це була відстояна проточна вода. Кімнатної температури. При цьому потрібно підрізати стебла кожен день. Десь на 1-3 див. Якщо букет подарований в зимовий час року, то квіти потрібно принести додому і зняти упаковочку. Дати букету полежати короткий час, щоб квіти встигли зігрітися. Класти їх біля батареї або інших джерел тепла не слід. Після цього квіти можна знову запакувати і поставити у воду.

Не можна ставити квіти вікно і інші занадто освітлені місця біля батареї або на протязі. Це зменшує рівень вологи в них і сприяє швидкої псування букета. Краще всього якщо місце, де стоять квіти, прохолодне, часто провітрюване і не дуже світле.

Потрібно обприскувати квіти кілька разів в день. Не забувати вирізати зів’ялі бутони.

Додаткові кошти

Якщо розкрилися не всі бутони, то можна використовувати нашатир. Підлив половину чайної ложки можна легко вирішити цю проблему.

Той же нашатирний спирт можна застосовувати для того, щоб зберегти життя букета. Крім спирту можна використовувати сіль. Одна ложка солі на літр. Досить міняти воду щодня і додавати туди один з варіантів, щоб квіти довше простояли.Якщо квіти починають пропадати, можна використовувати цукор. Правила такі ж, як і з сіллю. Одна чайна ложка на літр води.

Як зберегти красу троянд?

Цей прекрасний квітка досить простою у догляді. Як продовжити життя такого букета?Перед тим, як поставити у воду потрібно обрізати стебла і шипи. Крім цього, можна розрізати стебло на кілька частин (вглиб на 5 див.). Робити це потрібно під проточною водою

Рози найкраще ставити у відстояну воду і змінювати її кожен день. Також, вода повинна бути кип’ячена. При цьому не можна забувати підрізати стебла букета. Площа розрізу робити максимально великий.

Троянди повинні бути у воді наполовину, так їм точно вистачить харчування. Чим більше букет, тим більше води має бути у вазі.

Для продовження життя букета також використовують цукор. Можна застосовувати дві таблетки аспірину. Природно все на літр води

На закінчення хочеться сказати, що квіти – одні з самих прекрасних рослин. Вони прикрашають будинок і наповнюють його неперевершеним ароматом. Якщо хочеться зберегти букет як можна довше таким же гарним, то краще використовувати дані поради.