Школа латиноамериканських танців

11-8-2021

Латиноамериканські танці (сальса, бачата, кізомба, реггетон) завоювали заслужену популярність у всьому світі і якщо ви завжди мріяли навчитися танцювати, то ви обов’язково повинні відвідати нашу школу Латиноамериканские танцы киев наша філософія полягає в тому, щоб створювати танцюристів з почуттям і пристрастю, які не бояться показати себе. Ми створюємо досвідчених танцюристів з хорошим знанням техніки. Наша мета-навчити вас танцювати, відчути танець всередині, а не просто рухатися під музику за завченими схемами.

Ви не знаєте як танцювати бачату, сальсу, кізомбу, реггетон? наші професійні викладачі з великим досвідом розкажуть про всі тонкощі, як швидко навчитися танцювати і вже через кілька місяців навчання вільно танцювати на вечірках! Якщо ви ніколи не танцювали латиноамериканські танці, записуйтеся в групу для початківців і ви освоїте базові кроки, фігури, техніку і незабаром зможете не тільки вільно танцювати завчені руху зв’язки, але і придумувати свої!

Ви можете приходити на заняття без запису! можна приходити без партнера і знайти собі пару на заняттях. А для партнерів діють спеціальні безлімітні абонементи з можливістю ходити на будь-які напрямки протягом місяця! слідкуйте за новинами, і ви завжди будете в курсі всіх відкритих уроків, акцій, безкоштовних занять, розпродажів абонементів. Наші заняття завжди проходять на позитивній хвилі, приходьте і ви побачите, що можете дозволити собі більше, ніж очікували!

Також ми публікуємо безкоштовні навчальні відео уроки для початківців і не тільки!

Навчальні відеоролики будуть корисні не тільки для початківців танцюристів, але і для продовжують, а також для танцюристів просунутого рівня.

Чому варто вибрати саме нас?

Основу будь-якої програми нашої школи складають соціальні танці. Це дозволить не тільки вдосконалити свої танцювальні навички, але і відмінно провести час, знайомлячись з новими людьми, отримуючи масу позитивних емоцій. Ми пропонуємо уроки латиноамериканських танців всім, хто мріє ритмічно рухатися з почуттям, смаком і пристрастю. Вам варто записатися до нас якомога швидше, і ось чому:

Можна приєднатися до груп-початківців в будь-який час, приходячи на заняття без попереднього запису і без партнера.