Вінілові пластинки

Багато хто вважає програвачі вінілу йдуть в небуття раритетом, адже на зміну крихким і великим платівкам приходять сучасні флеш-накопичувачі і хмарні сервіси зберігання. Однак справжні меломани розуміють, що це помилкова думка. Якщо ви входите в їх число, при цьому шукаєте улюблені композиції на вініловому носії, то інтернет-магазин Hi-Fi Profi готовий надати широкий і недорогий асортимент. Всі реалізовані товари абсолютно нові!
Хочемо порекомендувати почитати про виниловые пластинки на сайті

Вініловий програвач – модно це?


В останні роки спостерігається тенденція аналогового звучання навіть незважаючи на розвиток цифрових технологій. Проблема полягає в тому, що аналого-цифрові перетворювачі мають похибки, які вносять невеликі, але часто відчутні спотворення в сигнал. Використання вінілового програвача пластинок-це кращий спосіб отримати максимально якісний аналоговий звук. Технології досконаліше поки не існує.

З цієї причини застосування пластинки для зберігання музичних композицій набагато вигідніше в порівнянні з тим же компакт-диском з точки зору збереження якості. Останній не здатний надати дійсно оригінальне звучання, так як маса інформації втрачається при оцифрування сигналу і подальшого запису диска. Про популярність вінілової платівки говорить і величезний попит на програвачі, в тому числі різні комплектуючі, такі як фонокоректор для вінілу або підставка.

В цілому можна виділити кілька ключових переваг вінілової пластинки:

Неперевершена якість звуку, який максимально точно передає оригінальне звучання інструментів і не спотворюється;
Довговічність. Пластинки при правильному зберіганні можуть експлуатуватися десятки років, а використовуваний матеріал не піддається впливу електричних або магнітних полів;
Підробка вінілу-це вкрай трудомістке заняття в порівнянні зі створенням піратської копії диска. Купуючи вініл в нашому магазині, будьте впевнені, що це оригінал.
На нашому сайті ви також зможете купити звукознімач та інші комплектуючі.

Скільки це буде коштувати
Найпопулярніший питання багатьох клієнтів – скільки коштує вініл в Україні? Багато хто впевнені, що цінник просто непідйомний, а дешеві пластинки можна використовувати тільки в якості підставки. Насправді це недорогий товар, при цьому ціна буде вам по кишені. У нас представлена фірмова продукція від іменитих виробників за доступними цінами. А також ми здійснюємо доставку по Києву або будь-якому іншому місту країни. Телефонуйте нашим консультантам.