Вступ до вузу ЛЕТІ!!!!

Який тип професії тобі підходить. Який тип професії тобі підходить. Ця настройка дозволить відфільтрувати весь контент сайту по вузу. Санкт – Петербурзький державний електротехнічний університет імені В. Приходь на день відкритих дверей. Приходь на день відкритих дверей. Санкт – Петербурзький державний електротехнічний університет ” ЛЭТИ їм. Ульянова (Леніна) готує фахівців у сфері інформатики і обчислювальної техніки, приладобудування, радіотехніки, інноватики, менеджменту та інших. Санкт – Петербурзький державний електротехнічний університет ” ЛЭТИ їм. Ульянова (Леніна) готує фахівців у сфері інформатики і обчислювальної техніки, приладобудування, радіотехніки, інноватики, менеджменту та інших. Також хочемо вам порекомендувати Поступление в вуз

Санкт – Петербурзький державний електротехнічний університет ім. Університет проводить підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів за пріоритетним для нашої держави та світового ринку в цілому, напрямів науки і техніки. Науково – дослідний та інноваційний комплекс СПб. ГЭТУ крім навчально – наукових лабораторій семи факультетів включає Технопарк, 8 науково – освітніх центрів, 5 науково – дослідних інститутів. Технопарк університету надає комплекс бізнес – послуг 38 малим інноваційним підприємствам. У малих фірмах Технопарку щорічно працюють понад 300 викладачів, студентів і аспірантів.

Понад 50 підприємств високотехнологічних галузей промисловості є стратегічними партнерами ЛЕТІ. Ульянова (Леніна) став лауреатом премії Уряду Санкт – Петербурга за якістю освітніх послуг. В Університеті проводяться: свято 1 вересня , заходи, присвячені святкуванню Дня Перемоги, Випускні вечори та багато інших. Працюють творчі об’єднання, студії, постійно діючі клуби, які користуються інтересом у студентів. День відкритих дверей Факультету комп’ютерних технологій та інформатики (ФКТИ). LETI запрошує школярів та абітурієнтів в гурток Цієї осені на базі кафедри Інформаційної безпеки (ІБ) відкривається гурток по криптографії для школярів і абітурієнтів.