Як познайомитися з дівчиною

6-18-2020

 

Абсолютно всім хочеться бути щасливими, розумними і привабливими. А якщо не виходить, то хоча б справляти враження таких. При пошуку партнерів ми, звичайно, шукаємо розумних і красивих, яким для щастя всього-то й бракує, що нас. Але оскільки прикидатися простіше, ніж бути, найчастіше царівни-жаби виявляються звичайними жабами з царськими запитами, а бетмени — натуральними упирями. Від помилок не застрахований ніхто, так що якщо це сталося з вами, откричите скільки треба — «Де були мої очі, опитувальник Майерс-Бріггс і осиковий кілок?!» — а потім сядьте і спокійно проаналізуйте, де вас підвела уважність. Так, ніхто не Шерлок Холмс, але при наявності розуму і належної практики людини можна читати, як книгу, а кого простіше — дивитися, як фільм. До речі, в «Дикої орхідеї», якщо пам’ятаєте, в проміжку між еротичними сценами є епізод в бразильському ресторані: Міккі Рурк і Керрі Отіс відгадують біографії людей за сусідніми столиками. А новорічної серії третього сезону «Чорного дзеркала» молодий чоловік, який прийшов на вечірку в бар закадрити дівчину, з допомогою «розумних очних лінз», скануючих особи, отримує інформацію з соцмереж про всіх відвідувачів. І це вже не фантастика, а наше найближче майбутнє, до якого залишилося три-чотири роки. Якщо вам не счастить с дівчинами, то лучшие проститутки у Кієві, вам допоможуть не бути на самоті. 

 

Але якщо три-чотири роки здаються крихітним терміном стосовно до супертехнологій, то ті ж три-чотири роки без любові — вічність. Адже у вас, поки хтось збереться анонсувати «розумні лінзи», за цей час цілком може з’явитися завидний чоловік, рожевощокі немовлята Полікарп і Одарка і турбота, де б знайти садівника з рідкісними душевними якостями, як у вашого старшого єгеря. Але для цього треба? Правильно, не помилитися з вибором і вчасно розпізнати серед інших чоловіків батька своїх майбутніх дітей. Ну, або для початку просто хлопця, з яким можна весело і приємно проводити час.

І є люди, які можуть вам допомогти. Це бармени. Винахідник «Зеленого мексиканця» Сергій «Кадет» Кодацький, згадує — в лихі 1990-ті, коли не розрахуватися за випивку норовили шість чоловік з десяти (і це в «Чотирьох сезонах» — легендарному барі на Печерську, куди ходила публіка з грошима), мистецтво дедукції він розвинув до такої міри, що міг визначити, скільки у людини при собі грошей, з похибкою до п’яти доларів. Як він це робив, пояснити Кодацький не може. В англійській мові є спеціальне слово tacit — «не виражається словами». У компанії Boeing, наприклад, в 1990-ті працював начальник цеху, отримував зарплату, як у віце-президента, тому що при погляді на креслення нових розробок міг визначити, чи є в них помилка. Завдяки йому Boeing економив мільйони, не втілюючи в реальність те, що все одно б не працювало. У вашому випадку ви заощадите час і здоров’я — два найцінніших непоправних ресурсу. Нижче даються рекомендації та лайфхаки від двох ветеранів барного бізнесу — Сергія Кодацького і Степана Цуцмана — і чотирьох досвідчених київських барменів, які працюють сьогодні за стійкою: Дмитра Чехоева (The Bar), Дмитра «Дреда» («Срібло»), Олександра Кареліна (Disco Radio Hall) і Артема Скапенко (Alchemist Bar).