Як придбати нерухомість для здачі в оренду!

При купівлі нерухомості для здачі в оренду потрібно пам’ятати, що нерухомість повинна бути ліквідною. В житті різне буває, тут Вам можуть терміново знадобитися гроші і Ви повинні легко реалізувати свою нерухомість. Нерухомість купують, що б зберегти отримані гроші, що б накопичити дітям на навчання, це пенсія на старість. Квартири краще купувати на середніх поверхах, перші і останні поверхи теж можна здавати, але їх складніше потім продати в разі необхідності. І якщо квартира знаходиться на останньому поверсі, то існує ризик затоплення всіх квартир, що знаходяться під Вашою квартирою.

І в результаті можуть виникнути розгляду з сусідами. Квартири для здачі в оренду в і переважно купують 1 – 2х кімнатні квартири в Центрі або в центрі спальних мікрорайонів . Стан квартири впливає на вартість оренди. Важливо, щоб у квартирі було чисто, вся сантехніка працювала, був бойлер та пральна машинка. Можна зробити косметичний ремонт і здавати. Якщо Ви робите капітальний ремонт у квартирі, обов’язково прорахуйте період окупності. При підрахунках періоду окупності потрібно враховувати вартість ремонту, який Ви будете робити 1 раз у кілька років, вартість заміни кранів, заміна бойлера.

Іноді можуть виникати періоди, коли квартири будуть стояти порожніми кілька днів або тижнів (період свят). На ринку нерухомості Херсона великим попитом користуються приватні будинки в оренду на тривалий термін. При купівлі комерційного приміщення в Херсоні теж потрібно звертати увагу на ліквідність продажу цього об’єкта у подальшому. Не варто брати підвали, приміщення в цокольних поверхах, навіть якщо на них стоїть дуже приваблива ціна. Мало хто з орендарів хоче розміщувати свої бізнеси в цокольних поверхах, виключення складають приміщення в дуже прохідних місцях. При купівлі приміщень в цокольному поверсі варто пам’ятати, що стан комунікацій – це буде насамперед Ваша проблема. Альтернативний варіант інвестування – це покупка квартири в новобудові, Ви купуєте квартиру на початковому етапі будівництва будинку. Потім можна продати на етапі коли будинок буде зданий і заробити на різницю вартості квадратних метрів будинку на етапі котловану і етапі здачі будинку.

При цьому потрібно ретельно вибирати забудовника, зважувати всі ризики перед покупкою, дослідити стан ринку нерухомості, що б порівняти з альтернативними варіантами і спостерігати за станом економіки в цілому. Вам може бути корисною інформація про те Перший і останній не пропонувати. Плюси і мінуси життя на першому і останньому поверсі. Як купити заставну нерухомість в Херсоні. Підтвердіть свою передплату і забирайте книгу. Ваші дані не будуть передані третім особам.