Як ставлять вініри для зубів

как ставят виниры для зубов
Вініри – це мікропротези, які використовують для відновлення і корекції форми зубів у так званій «зоні усмішки». У цю зону зазвичай потрапляють 10 верхніх зубів і 8 нижніх, саме ці зуби і відновлюють за допомогою вінірів. Для того, щоб можна було виконати протезування вінірами, у зуба повинна повністю зберегтися задня стінка (поверхня, звернена до мови), або ж її пошкодження має бути незначним. Як правило, встановлюють вініри на зуби і тоді, коли відбілювання не дає бажаного результату, а мати красиві, рівні і ідеально білі зуби хочеться.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.youtube.com/watch?v=j1Un2IhNr5A

Вініри для зубів

Композитні вініри бувають і керамічні, але останні вживаються все рідше з – за недостатньої естетики і не занадто тривалого терміну служби. Керамічні вініри – з фарфору або діоксиду цирконію – служать набагато довше і виглядають набагато природніше.
Далі виконується препарування зуба – в залежності від клінічної картини ошлифовывается 0, 5-1 мм зубної тканини на передній поверхні того зуба, який планується відновлювати. Наступний етап – зняття зліпка зуба для виготовлення індивідуального вініра. Поки постійний вінір виготовляється, на оброблений зуб ставиться тимчасовий пластиковий вінір, який забезпечить захист зубної тканини від подразнень. В лабораторії виготовляються протези із зліпків зубів пацієнта.
Після того, як встановлюють вініри на зуби, пацієнт отримує ту саму «голлівудську посмішку», про яку всі ми начулися. Рівні білі зуби правильної форми дозволяють посміхатися і спілкуватися без проблем і комплексів.
До речі, останнім часом можна обійтися і без обточування зубів пацієнта – щоправда, для цього використовуються вініри набагато тонше звичайних (їх ще називають люмініри) і, відповідно, менш міцні. Якщо в тому, як ставлять вініри на зуби, вас бентежить саме необхідність сточування, ви можете відновити естетику зубного ряду за допомогою люмініров. Можна зробити зуби як у артистів.