Як вибрати Автобус

Как выбрать Автобус
Автобуси на екскурсії часто вибирають неправильно. Люди — не роботи, і не можемо передбачити всього. Тому ми написали невеличку пам’ятку для екскурсоводів, організаторів і взагалі всіх, хто організовує поїздки. Сама стаття оформлена так, щоб можна було швидко знайти і згадати всю потрібну інформацію.
Також хочемо вам порекомендувати https://bus.proizd.ua/ua
Що потрібно для комфорту пасажирам. Які деталі необхідно врахувати при нестандартних екскурсіях і ситуаціях. Що перевірити, щоб бути впевненим у безпеці. Людина буде їхати як мінімум годину туди і назад. Якщо сидінні буде незручне — він буде бурчати на цю екскурсію. А якщо у нього ще виявиться надмірно великий сусід, людина взагалі прокляне її. Вихід з такої ситуації — сидіння, зсувне вбік. Пасажиру не повинно бути занадто холодно або дуже жарко, інакше все враження від екскурсії точно так само піде нанівець. Дуже зручна річ, якщо екскурсія довга і ви робите зупинку на перекус. Іноді зручні столики навіть без перекусів — пасажирам зручно ставити на них телефони з фільмами, відео і Ютубом.
Мікрофон для водіїв і екскурсоводів. Пасажирам завжди незручно перепитувати у сусідів, що сказав гід, куди треба йти і що взагалі робити.
Річ необов’язкова, але забывчивые пасажири, які залишили павербанку будинку, оцінять таку передбачливість. Для подібної екскурсії обов’язково потрібні автобуси з великими багажними відділеннями. У нашому автопарку, наприклад, можна буде взяти Scania A80 в різних комплектаціях або Iveco Crossway. Для них дуже бажано брати автобус з біотуалетом, кухнею та холодильником — при такому підході можна буде не хвилюватися про необхідність зупинитися поруч з кафе або закусочними. Щоб діти вели себе спокійніше, бажано взяти автобус з монітором. Але тут важлива не стільки комплектація автобуса. Важливіше технічний стан автобуса і час його служби. У нас автобуси нові і регулярно проходять техобслуговування, так що ми без проблем беремося за перевезення дітей.
А ще при перевезенні дітей висувають суворі вимоги до оформлення документів і до водія транспорту. Детальніше про це можна почитати в нашій статті про перевезення дітей. На випадок, якщо щось трапиться посеред траси у місці, де мобільні не ловлять сигнал. Є шанс, що ГЛОНАСС сигнал поймакет, і буде простіше вибратися або викликати МНС. Засіб крайнього випадку — якщо автобус затихне в якійсь глухомані. Нам особисто зв’язуватися з МНС поки не доводилося, але ми все одно укомплектовуємо нею автобуси для перестраховки.