як вибрати глушник

Як вибрати автомобільний глушник

При виборі глушника насамперед варто чітко представляти, який зміст вкладається в слово глушник. Фактично це лише одна з деталей вихлопної системи, яка безпосередньо пригнічує акустичні шуми, які супроводжують відведення відпрацьованих газів. Частіше власники автомобілів розуміють глушник, як весь випускний тракт, від випускного колектора двигуна, до вихлопної труби. У тому випадку, коли перед власником стоїть завдання замінити штатний глушник, то на перший план виходить підбір якісної деталі з широкого асортименту, представленого на ринку. Тут важливі якість матеріалу, з якого виготовлені деталі, а також ефективність конструкції саме акустичного глушника. Також хочемо вам порекомендувати  замовити   глушитель Пассат Б3 

Зараз на ринку автозапчастин ще представлені глушники у виробництві яких використовуються різні марки стали, серед яких найчастіше зустрічаються наступні:

— нержавіюча сталь;— аллюминизированная сталь;— аллюмоцинковая сталь;— вуглецева (чорна) сталь.

У більшості країн Європи, повністю відмовилися від використання вуглецевої сталі, як матеріалу для виготовлення деталей вихлопного тракту. Це пов’язано з обмеженим терміном служби виробів з чорної сталі, які можуть прийти в непридатність вже через рік-два активної експлуатації. Якісні деталі вихлопного тракту в даний час виробляють з аллюминизированных і, рідше, аллюмоцинковых сталей, які легше і значно довговічніші чорних (служать в 3-4 рази довше). Деталі з якісних сучасних сплавів легко визначити по характерному «алюмінієвому» кольором і відсутності фарбування, яка необхідна тільки глушником з вуглецевої сталі, але навіть при цьому вона захистить від корозії тільки до встановлення і початку експлуатації. Нержавіючі глушники, встановлюють як штатних, як правило, тільки на дорогі марки авто, а також використовують у виробництві деталей для тюнінгу.

Наші майстри успішно вирішують не тільки завдання встановлення штатних або тюнінгованих глушників, є можливість вирішення нестандартних ситуацій (лімузини, праве кермо, американці, мікроавтобуси тощо). Всі зварювальні або трубогібние роботи, наприклад, при нестандартної конструкції або неординарному кріпленні, виконуються досвідченими фахівцями на професійному обладнанні.

Важливим критерієм якості і довговічності глушника є внутрішня конструкція і матеріали, використані для шумопоглинання. Варто звернути увагу, на обсяг глушника, оскільки його недолік буде менш ефективний. Кращі виробники вихлопних систем оснащують глушник двошаровим корпусом, що кілька покращує його робочі властивості і підвищує надійність. На жаль, ці подробиці приховані від очей покупця, однак можна звернутися до виробника або продавця за детальною консультацією. Прагнучи скоротити собівартість виготовлених деталей, деякі виробники використовують менш якісні матеріали для внутрішніх конструктивних елементів. Кращим рішенням щодо аналізу конструктивних тонкощів, буде звернення в сервісний центр, де майстер проаналізує внутрішнє пристрій акустичного глушника, якість перегородок і перфорованих труб, а також термостійкість, щільність і стійкість до видування звукопоглотітеля.

Власники широкого спектру популярних марок авто можуть отримати в нашому сервісному центрі кваліфіковану консультацію та допомогу. Для автомобілів Audi, Mercedes, BMW, Volvo, Toyota, Honda, Mazda, Volkswagen, Skoda, Infiniti, Subaru, Hyundai, KIA та ін. надаються підбір глушника, ремонт глушників, заміна глушника, заміна гофр, ремонт каталізатора, заміна каталізаторів, ремонт вихлопної.

Завжди в наявності широкий асортимент глушників на популярні моделі, а також можливість замовлення ексклюзивних або окремих деталей.

Автомобілі вітчизняних марок також зможуть отримати відмінне обслуговування, а також найсучасніші і якісні деталі. Для таких машин, як Лада (LADA), Ваз, Волга, Газ, Ока, Уаз, Москвич та ін. також забезпечуються підбір глушника, ремонт глушників, заміна глушника, заміна гофр, ремонт каталізатора, заміна каталізаторів, ремонт вихлопної.