Як вибрати хорошу музику

Как выбрать хорошую музыку
Пошук нової музики — це дуже особистий і таємний процес. Але я набрався сміливості і вирішив розповісти про те, як я це роблю. І якщо ви досі слухаєте музику на своїй сторінці , то ось він — ваш шанс все змінити.
Також хочемо вам порекомендувати https://5music.ru
Мабуть, чоловік, який може слухати одну пісню понад 60 разів, не має права писати таку статтю. Але все ж я обожнюю знаходити нову музику і часто отримую задоволення навіть від самого процесу пошуку. Зможете прослухати одну і ту ж пісню понад 60 разів. У кращому випадку взяти касету у друзів, в гіршому — бігти в музичний магазин, сподіваючись на те, що там було нове надходження.
Це все, що вам потрібно ввести в пошуковому рядку свого браузера, щоб отримати десятки посилань на бажану музику. Але це насправді складно. І хоча я не володію статистикою, посмію заявити, що 90% музики — це повне лайно. Якщо це вас зачіпає, можемо зменшити цифру до 80%. І якщо знайти відомих виконавців зовсім не складно, то що робити з пошуком нових талантів. Серед всяких і Девіда Гетти, який випускає нову платівку кожні 44 хвилини, знайти дійсно гарну музику стає дуже важко. Це самий простий і надійний спосіб. Цього вистачає на перший час, а потім рекомендації стають нудними, а музика — одноманітною. І тоді треба переходити до наступного кроку. Так чому б не додати до них розсилку, з якої ви будете дізнаватися про дійсно хорошій музиці. Приміром, розсилку сервісу RCRD, який відправляє вам кращу добірку музики щодня або щотижня. У збірнику буде кілька пісень кожного жанру, тому ви зможете знайти те, що вам потрібно. Або Wonderwheel, який робить те ж саме, але в браузері. Ці програми працюють за принципом стриминговых сервісів. Ви вказуєте улюблену музику, і вам показують схожих виконавців. Мінус один: якщо ви хочете знайти абсолютно нову музику, зробити це не вийде.
Є сервіси, які містять величезну базу незалежних і невідомих виконавців і безкоштовно програють їх пісні. Виконавці стають популярнішими, ви знаходите нову музику — вигідно всім. Кращим сайтом в такій категорії я вважаю The Sixty One. Тут можна знайти абсолютно нову музику або довіритися колективного несвідомого і вибрати виконавців з найбільшою кількістю лайків. Якщо вам важливі не стільки жанр, виконавець, скільки те, щоб музика підходила під настрій, то вам потрібен Stereomood. Це абсолютно безкоштовний сервіс, який підбирає музику в залежності від того, як ви себе почуваєте або що робите. Ранкова музика, треки для вечірки, музика для сексу — будь-яка музика для будь-якої ситуації. І навіть не смійте говорити про .