Як вибрати Курси охоронців


Життя публічних і заможних людей притягує увагу мільйонів. І нерідко це буває далеко не доброзичливим: політики, бізнесмени, зірки шоу – бізнесу нерідко стають жертвами замахів, їх родичів і близьких викрадають заради викупу, неадекватні шанувальники атакують прямо на вулиці. Захистити від усього цього – завдання охоронця.
Також хочемо вам порекомендувати https://tor-safety.com/uchebnyj-tsentr/

Основне завдання охоронця – захист життя і здоров’я свого клієнта. У разі виникнення небезпеки він повинен прикласти всі зусилля для того, щоб убезпечити свого наймача. Історія знає чимало випадків, коли охоронці гинули, закриваючи тілами своїх клієнтів від куль. Щоб не втрачати голову в такій екстремальній ситуації, охоронець повинен бути холоднокровний. Йому також потрібно неабияку пильність та уважність для того, щоб розпізнати загрозу, що наближається. Під час нападу рахунок, як правило, йде на секунди, і щоб встигнути зреагувати, охоронцю потрібно бути у відмінній фізичній формі і мати швидку реакцію. Щоб дати відсіч нападникам, охоронець повинен володіти бойовими мистецтвами і влучно стріляти. Однак його найперше завдання – захистити клієнта, іноді розумніше не вплутуватися в протистояння, а постаратися якомога швидше сховатися, тут охоронець знадобляться навички водіння. Якщо ж клієнта поранили, охоронець повинен надати йому першу медичну допомогу. Крім безпосередньо охорони робота охоронця включає в себе безліч підготовчих процедур. Він займається складанням маршрутів пересування свого клієнта, продумує стратегію відходу у разі нападу, аналізує можливі загрози, взаємодіючи з правоохоронними органами.

В обов’язки охоронця також входить інструктаж свого клієнта на предмет того, як вести себе в екстреній ситуації. Охоронців можна умовно розділити на дві великі групи. Перші – це приватні особи, які працюють за наймом. Вони можуть працювати як в поодинці, так і в складі охоронного агентства. Спеціальності «охоронець» не існує, проте охочі їм стати повинні напрацювати відповідний досвід. В першу чергу – це служба в лавах збройних сил або робота в поліції або приватному охоронному підприємстві.