Як вибрати квитки на автобус

Как выбрать билеты на автобус
Бронювання квитків Забронювати квиток на автобус через інтернет стало ще простіше. Бронювання квитків на автобуси, які прямують з автостанції Видубичі і через неї, відбувається шляхом використання сервісу автовокзалу і дозволяє купувати квиток на автобус не виходячи з дому. Квитки на автобус можна забронювати безкоштовно, як для автобусів, які прямують з автостанції Видубичі так і з інших автостанцій України і Європи. За допомогою зручної форми пошуку рейсів, яка розташована вище, ви можете ввести необхідна умова для пошуку квитка на автобус, як для бронювання, так і для викупу квитка з часом. Система автоматично здійснює пошук усіх можливих варіантів і відображає повний список найактуальніших автобусних маршрутів. Із запропонованого списку ви можете вибрати потрібний вам рейс, виходячи з ціни або відправлення автобуса, а також тип автобуса. Попередньо подивитися розклад автобусних рейсів з автостанції Видубичі розклад відправлення автобусів з автостанції Видубичі. Бронювання квитків на автобус займає всього кілька хвилин. Після того, як заброньований квиток, вам приходить SMS або електронний лист, на зазначені при оформленні номер мобільного телефону та поштову електронну скриньку, з номером вашого замовлення. Номер дозволяє ідентифікувати вашу бронь і викупити квиток на автобус протягом часу, зазначеного у розділі на сайті або в Центрі обслуговування клієнтів. Послуга оплати квитка по броні на місці в касі автостанції Видубичі або в автобусі не надається. Практично всі перевізники використовують систему попереднього продажу квитків в режимі онлайн, що дозволяє пасажирам самостійно вибирати місця в автобусі і виробляти моментальну оплату онлайн, минаючи необхідність стояти в черзі в касу. Відповідний проїзд ви можете оплатити банківською карткою в онлайн режимі на нашому сайті, а також у терміналах самообслуговування у кожному з міст України.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее тут
Бронювання квитків на автобус з Автостанції Видубичі, виконується зовсім просто. Заповнивши поля сервісу автовокзалу ( короткий опис або докладний опис ) ви отримуєте талон , для обміну в касі автостанції Видубичі.
У полі “звідки” набираєте перші 4 – 5 літер місця відправлення автобуса. З’явиться перелік міст із системи ви можете вибрати, з якого відправиться автобус. (Якщо список не з’явився, видалите останню букву).