Як вибрати музику

Как выбрать музыку
За музику на весілля завжди відповідає ді – джей, але не варто розраховувати тільки на нього, деякі деталі музичного супроводу вам необхідно буде самостійно обміркувати. Музика і пісні супроводжують людину все його життя і в радості, і в горі. До вибору весільної музики, звичайно, варто підійти з особливою увагою. Для початку вам необхідно визначитися зі стилем. Буде це дискотека під керівництвом ді – джея або жива музика: джаз, зарубіжні пісні, фольклорний ансамбль, хор, оркестр, вокаліст, баяніст і т. Все залежить від вашого смаку і фінансових можливостей. При виборі музикантів або ді – джея керуйтеся рекомендаціями друзів і рідних, але розраховувати тільки на поради не варто. Обов’язково попросіть у музикантів або ді – джея касету з записами, щоб ви могли самостійно ознайомитися з репертуаром і жанром виконавця. Також хочемо вам порекомендувати https://5music.ru

Якщо буде можливість, то сходіть на вечір, де грає ваш потенційний ді – джей чи музикант. Замовляючи живу музику на весілля, ви повинні пам’ятати, що музиканти не зможуть грати без перерв, а це означає, що під час їх відпочинку вам необхідно подбати про фонової музики, яку можна записати на CD – диск, але тоді вам знадобиться ще й спеціальна апаратура: програвач, колонки. Можливо, будуть потрібні послуги ді – джея, який буде контролювати весь музичний процес, якщо ви, звичайно, не знайдете кого – небудь серед ваших знайомих. Під час реєстрації в Загсі вам можуть запропонувати навкруги, який зіграє вибрані вами мелодії з їх репертуару за окрему плату. Прогулянка, зазвичай готують диск з музикою, яку слухають під час поїздки в весільному кортежі. Це допоможе вам не занудьгувати і створить настрій свята. Зазвичай для першого танцю вибирають улюблену пісню або мелодію в ритмі віденського вальсу.

Фонова музика для моментів, коли гості будуть їсти або коли ви зберетеся кидати букет і підв’язку. Конкурси також повинні мати музичний супровід, але про це зобов’язаний подумати тамада. Танець нареченої з батьком, а нареченого з матір’ю. Ці танці на весіллях не завжди включають у програму, але якщо ви хочете станцювати з батьками, то поцікавтеся у них, під яку мелодію вони хотіли б це зробити, або виберете мелодію в ритмі віденського вальсу. Ці мелодії завжди будуть доречні на весіллі. Завершення вечора, остання мелодія – це пісня, з якої почався весільний банкет, або музика, під яку танцювали свій перший танець.