Як вибрати персонал!!!!

Розвиток і отримання прибутку будь-якої компанії засновані на роботі персоналу. З питанням набору в штат нових співробітників підприємство стикається в момент розширення, відкриття нових центрів, звільнення та підвищення старих співробітників. Займатися підбором кадрів можна самостійно, тоді ця робота лягає на плечі, найчастіше, директора і його заступника. До підбору персоналу потрібно ставитися дуже уважно. Дуже тут важливо, щоб новий співробітник зумів швидко включитися в роботу і вписався в колектив. Це особливо актуально, якщо у вас немає потреби у фахівцях вузького профілю.

У цьому випадку ви економите час і кошти, адже підбором співробітників, їх працевлаштуванням, видачею і нарахуванням заробітної плати будете займатися не ви, а спеціальне агентство, а за рахунок того, що плата на послуги агентства не оподатковується, ви зберігаєте кошти. Тимчасовий персонал в Москві потрібен багатьом підприємствам для виконання або обмеженого обсягу робіт, або у чітко визначені терміни. При неправильному виборі співробітників ви можете зіткнутися з великим потоком нових співробітників, що в довгостроковій перспективі часто не вигідно для компанії, або ж з неякісним, непрофесійним виконанням роботи. Перед пошуком нового співробітника, чітко для себе опишіть відкриту вакансію і уявіть тієї людини, ті його якості, які потрібні для роботи. Якщо у вас виникають труднощі, тоді поспілкуйтеся з консультантом з кадрової агенції. Приділіть увагу досвіду роботи претендента, його особистим якостям, цілям і мотивації.

Чим яскравіше ви представите вакансію і людини на ній, тим легше зробити вибір серед кандидатів. Беріть на роботу тільки того кандидата, якому ви впевнені. Якщо наймаєте кого попало, то й робота буде робитися не на вищому рівні. Мінус старих і досвідчених співробітників, що їм треба більше платити за їхні знання, але все повністю окупається, тому, чим менше плинність на підприємстві, тим стабільніше робота компанії. Підготовка до співбесіди потрібно і шукача, і роботодавцю. Продумайте всі питання, які хочете задати: про досвід роботи, минуле місце, чому пішли, чого хочете від нової роботи і так далі. Чим якісніше ви проведете співбесіду, тим більше шансів, що не помилитеся у виборі нового співробітника.