Як зробити прибирання офісу після ремонту

10-11-2021
Як зробити прибирання офісу після ремонту

Навіть після невеликих ремонтних робіт в квартирі залишається багато будівельного сміття, чого говорити про більш серйозні завдання, наприклад, зміну підлогового покриття або установці нових вікон. Також хочемо вам порекомендувати уборка офиса после ремонта за кращою ціною. Багато людей приходять в жах, спостерігаючи, який фронт з прибирання їм належить. Якщо у вас такий же стан, не варто засмучуватися – є безліч способів зробити прибирання після ремонту з мінімальними втратами часу і настрою. Отже, як саме повинна проводитися прибирання після ремонту, щоб не витратити на це багато вільного часу?

Що входить в прибирання після ремонту?

Прибирання квартир після ремонту проходить швидше, якщо заздалегідь спланувати. У прибирання входять такі дії:

 • чистка світильників, люстр та інших освітлювальних приладів.
 • очищення стін, підлог, стель і будь-яких інших поверхонь від будівельного пилу.
 • очищення дверей, вікон і підвіконь, стекол і укосів від бруду після ремонту.
 • чистка м’яких і корпусних меблів, очищення плінтусів і батарей опалення.
 • вологе і сухе прибирання підлогових покриттів у всіх приміщеннях.
 • вивіз будівельного сміття за межі квартири або будинку.

Цей перелік робіт можна скорегувати виходячи з власних уподобань. Компанії, які спеціалізуються на прибиранні приміщень після ремонту, працюють саме за наведеним вище планом.

9 порад з прибирання після ремонту

Навіть у такій справі, як прибирання приміщень після ремонту, не обійшлося без премудростей. Є як мінімум 9 перевірених способів зробити прибирання правильно і з мінімальними втратами. Прислухайтеся до цих порад:

 • всі матеріали, які залишилися після закінчення ремонтних робіт і більше вам не потрібні, відразу ж викидайте з квартири. Не варто тішити себе надіями, що рано чи пізно щось з цього вам стати в нагоді, не треба складувати будматеріали та інший мотлох в шафі, коморі або антресолі. Спочатку зробіть собі установку використовувати всі матеріали для ремонту, а залишки викинути.
 • якщо будівельного сміття після ремонту накопичилося дуже багато, а у вас немає особистого транспорту, краще витратити трохи грошей і найняти фахівців або хоча б вантажний автомобіль, за допомогою якого буде вивезено сміття. Ця порада актуальна і для автовласників, так як великі обсяги сміття доведеться вивозити в кілька заходів, та й салон автомобіля можна легко цим зіпсувати.
 • генеральне прибирання після ремонту безсумнівно включає в себе прибирання дрібного сміття, і тут важливо не використовувати звичайний пилосос. В іншому випадку він швидко вийде з ладу, і у вас з’явиться ще одна проблема. Якщо є гостра необхідність і дрібного сміття занадто багато, краще взяти у своїх знайомих або орендувати в спеціальних компаніях будівельні пилососи. Вони призначені для прибирання дрібного будівельного сміття, тому не вийдуть з ладу на відміну від побутового пилососа.
 • після ремонту на поверхнях в кімнаті обов’язково залишиться дрібний пил, яку теж треба вміти правильно прибирати. Для видалення будівельного пилу необхідно використовувати ганчірочки, зроблені з мікрофібри. Сухе прибирання не дасть результатів, тому потрібно змочувати ганчірочки в розчині води і оцту. Такий розчин дуже швидко видаляє пил на відміну від звичайної води – просто спробуйте це. Також хочемо вам порекомендувати клининг квартиры после ремонта. за кращою ціною.
 • коли робиться прибирання будинку після ремонту, нерідко знаходяться плями від розчинника та інших речовин, які використовуються в процесі ремонту. На жаль, універсального засобу проти плям немає, тому важливо зрозуміти, з чого складається пляма, після чого знайти рекомендації з видалення такого плями.
 • монтажну піну слід видаляти до того моменту, як вона засохне. Звичайно, застиглу монтажну піну теж можна видалити, однак на це буде потрібно набагато більше часу і сил, крім того, її можна видалити тільки механічним шляхом. На поверхні після затверділої монтажної піни залишаться сліди – їх доведеться видаляти спеціальним очищувачем. Крім того, повністю видалити сліди піни з рельєфних покриттів не представляється можливим – такі поверхні доведеться міняти.
 • нерідко на ламінаті і паркетній дошці залишаються лаки, фарби і мастильні речовини після ремонту. Як їх видалити? зробити це можна як за допомогою звичайного ацетону (бюджетний варіант), так і з застосуванням спеціальних засобів, призначених саме для ламінованих підлог. Такі кошти не завдають шкоди ламінату і паркету, тому більш кращі для використання.
 • плями іржі, які стали наслідком будівельних і ремонтних робіт, можна легко видалити з використанням мідного купоросу у вигляді розчину. Невеликі вогнища іржі можна стерти за допомогою ганчірочки, змоченою в концентрованої оцтової кислоти (так можна очистити крани).
 • сліди клею або скотча, залишені на лінолеумі, легко видаляються розчинником. Спирт для цих цілей використовувати безглуздо, так як нічого не вийде. Також не варто прати клей і скотч з лінолеуму механічними способами і абразивними порошками – цим можна тільки нашкодити.

Дотримання цих порад дозволить не тільки заощадити час, але і не пошкодити поверхні, меблі та інші дорогі речі в ході невдалих самостійних експериментів. Що ще треба знати про прибирання?

Останні штрихи прибирання

Якщо у кожного є своя відповідь на питання про те, з чого почати прибирання після ремонту, то багато хто не знає, на чому варто це прибирання закінчити. На цей рахунок можна дати кілька рекомендацій. Так, одним з заключних етапів повинна стати суха і вологе прибирання. В ході цього заходу за допомогою ганчірочки з мікрофібри від будівельного пилу ретельно витираються всі поверхні, в тому числі меблі, світильники, люстри, підлоги, крани і сантехніка, опалювальні батареї і взагалі все, на що може осісти будівельний пил при ремонті.

Ще один непоганий спосіб закінчити прибирання після ремонту-натерти всі дерев’яні поверхні поліролем. Це можна зробити з дерев’яними меблями, дверима, віконними рамами з дерева, а також іншими предметами з цього матеріалу. Це повинен бути дійсно заключний штрих, так як після обробки поліроллю продовжувати прибирання недоцільно. Тепер ви розумієте, як зробити прибирання після ремонту, щоб ніщо не говорило про те, що в будинку недавно був погром у зв’язку з ремонтними роботами. Використовуйте ці поради з прибирання після ремонту, і тоді очищення приміщень не буде для вас таким тяжким і неприємною справою.